venuspub
ورود / ثبت نام

آشنایی با دین و زندگی دهم

2/مهر/1398 مقالات بدون دیدگاه

آشنایی با دین و زندگی دهم : کتاب دین و زندگی (1) پایه دهم دارای دو بخش: تفکر و اندیشه، قدم در راه می‌باشد که این کتاب شامل دوازده درس می‌باشد که هر درس برای اُنس بیشتر دانش آموزان با قرائت قرآن کریم، آیاتی از قرآن کریم و ترجمهٔ آن، در ابتدای هر درس آمده است.

دوره تحصیلی:

دوره دوم آموزش متوسطه› فنی حرفه‌ای› دروس مشترك فنی و حرفه‌ای› پایه دهم

دوره دوم آموزش متوسطه› متوسطه نظری› ریاضی و فیزیک› پایه دهم

دوره دوم آموزش متوسطه› متوسطه نظری› علوم تجربی› پایه دهم

دوره دوم آموزش متوسطه› کاردانش› دروس مشترك› پایه دهم

 نام کتاب: دین و زندگی (1) - پایۀ دهم دورۀ دوم متوسطه

پدیدآورنده: سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی

مدیریت برنامه‌ریزی درسی و تألیف: دفتر تألیف کتاب‌های درسی عمومی و متوسطه نظری

مدیریت آماده‌سازی هنری: اداره‌ی کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی

آشنایی با دین و زندگی دهم ونوس . موسسه مرکزی ونوس

نحوه مطالعه دین و زندگی

برای امادگی درس دین و زندگی بهتر است که دروس را نکته به نکته و خط به خط حفظ کنید . چون این درس به هیچ وجه مفهومی نیست و باید نکات را در چندین نوبت مرور کنید و حفظیات را به خاطر بسپارید.

اگر حافظه ی قوی ندارید باید در مرحله ی اول پاراگرف به پاراگرف مطالب را بخوانید و برای خود توضیح دهید مانند یک معلم ودر دور دوم نیز یکبار دیگر به همین شکل مطالعه کمید و شروع به خلاصه نویسی را به دور سوم به بعد بسپارید در دور سوم دین و زندگی موسسه ونوس به بعد می توانید شروع به  تست زنی کنید .وقتی مطالب را مو به مو حفظ شدید وارتباط بین انها را فهمیدید شروع به خلاصه نویسی کنید .

اگر جزو افرادی هستید که از حافظه ی بالایی برخوردارید و درک دینی بالایی دارید میتوانید از همان ابتدا شروع به حفظ کردن مطالب کنید وبعد مدتی شروع به تست زدن کنید دور دوم را مانند دور اول ولی سریعتر بخوانید ودر دورهای بعد خلاصه نویسی کنید .

داشتن یک برنامه منسجم و یک استراتژی قوی و تاکید بر روی تمرین و تکرار تستها در این درس دین و زندگی موسسه ونوس به صد در صد زدن شما در درس دین وزندگی کمک زیادی میکند .

مرور در درس دینی تمامی مشکلات در این درس را برطرف میکند . در این را علاوه بر مرور خود درس باید تستها را نیز مرور کنید .

حفظ ایات و مرور پاورقی ها و یافتن ارتباط انها با دیگر مطالب کتاب نیز از اهمیت زیادی برخوردار است

چگونه دین و زندگی کنکور را صد در صد صد بزنیم؟

دین و زندگی از دروس مهم عمومی است . با مروری بر سوالات آزمون های سراسری سال های گذشته خواهید دیدی که نمونه سوالات مطرح شده از دین و زندگی دهم بسیار زیاد هستند. بنابراین در مطالعه در این درس اصلا کوتاهی نکنید

اگر در خواندن دین و زندگی و نحوه تست زدن آن مشکل دارید حتما دی وی دی های دین وزندگی را از سایت اصلی ونوس دانلود کنید.

تجربه نشان داده است کسانی که از دی وی دی دین و زندگی ونوس به عنوان تست و یادگیری استفاده کرده اند نتایج بهتری را در کنکور کسب نموده اند.

اساتید که در زمینه تهیه این دی وی دی ها موسسه کنکور ونوس را همراهی نموده اند جزء اساتید برتر کشور محسوب می شوند ، شما می تواند رزومه استاد سرکشیک زاده را در قسمت اساتید ونوس مطالعه نمایید

برچسب ها: خرید دی وی دی دین و زندگی ونوس سایت ونوس دی وی دی ونوس قیمت دی وی دی ونوس دی وی دی دین و زندگی ونوس دین و زندگی ونوس دین و زندگی ونوس دهم آشنایی با دین و زندگی دهمدیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

93درصد دانشجویان دانشگاه آزاد بدون آزمون جذب می شوندارزیابی دقیق و رتبه بندی مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامیامکان ثبت نام مجدد در کنکور ارشد ۹۹ در نیمه بهمن ماه فهرست منابع کنکور سراسری 99 (نظام جدید و نظام قدیم)تکلیف داوطلبان نظام قدیم در کنکور ۹۹ چیست ؟تاثیر معدل در کنکور ۹۹30 دی؛ آخرین مهلت تکمیل ظرفیت پذیرش براساس سوابق تحصیلی کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزادارتقای 8 پله‌ای رتبه دانشگاه آزاد در پایگاه طلایه‌داران علم آیا دانشگاه هوشمند نیاز جامعه را رفع می‌کند؟محققان به کارمندان و دانشجویان و دانش آموزن چه هشداری می‌دهند ؟در چه تاریخی ثبت نام کنکور سراسری 99 انجام میشود؟ در کنکور 99 نظام جدید را انتخاب کنیم یا نظام قدیم ؟تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99اعلام برنامه زمانی و آخرین تغییرات کنکور 99 آیا آزمون سراسری 99 را بدون اعمال تأثیر قطعی معدل برگزار میکنند.درخشش عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس در جشنواره جوان خوارزمیآیا تدوین کتب درسی دانش‌آموزی و دانشجویی در مسیر استکبار ستیزی مفید است؟آیا ایجاد مراکز داخلی معتبر برای پذیرش مقاله در کشور امکان پذیر هست؟آیا آزمون زبان انگلیسی دانشگاه تربیت مدرس بهمن ماه برگزار می‌شود آیا دولت 30 درصد از شهریه دانشجویان را پرداخت می کند