venuspub
ورود / ثبت نام

آشنایی با دین و زندگی یازدهم تجربی و ریاضی

3/مهر/1398 مقالات بدون دیدگاه

آشنایی با دین و زندگی یازدهم انسانی : همهٔ ما، نیازهای کوچک و بزرگی داریم وخوشبختی و سعادت خویش را در برآورده شدنآن‌ها جست‌وجو می‌کنیم، رضایت از زندگی راوابسته به میزان تأمین این نیازها می‌دانیم و هموارهبه دنبال برنامه‌ای هستیم که بتواند ما را به بهترینشکل، در برآورده ساختن این نیازها یاری کند.

احتیاج دائمی انسان به داشتن برنامه‌ای کهپاسخگوی نیازهایش باشد و سعادت او را تضمین کند، سبب شده است که در طول تاریخ هموارهشاهد ارائه برنامه‌های متفاوت و گاه متضاد از جانب مکاتب بشری باشیم. این مکتب‌ها با ادعایرساندن بشر به سعادت، برنامه‌های گوناگونی را ارائه داده‌اند؛ امّا ...

آیا انسان می‌تواند تنها با تکیه بر عقل، برنامهٔ کاملی برای سعادت خود ارائه دهد؟

یک برنامهٔ مناسب برای سعادت انسان باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

نام کتاب: دین و زندگی (2) - پایۀ یازدهم دورۀ دوم متوسطه تجربی - ریاضی - کارودانش

پدیدآورنده: سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی

مدیریت برنامه‌ریزی درسی و تألیف: دفتر تألیف کتاب‌های درسی عمومی و متوسطه نظری

مدیریت آماده‌سازی هنری: اداره‌ی کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی

نحوه مطالعه دین و زندگی

برای آمادگی درس دین و زندگی بهتر است که دروس را نکته به نکته و خط به خط حفظ کنید . چون این درس به هیچ وجه مفهومی نیست و باید نکات را در چندین نوبت مرور کنید و حفظیات را به خاطر بسپارید.

اگر حافظه ی قوی ندارید باید در مرحله ی اول پاراگرف به پاراگرف مطالب را بخوانید و برای خود توضیح دهید مانند یک معلم ودر دور دوم نیز یکبار دیگر به همین شکل مطالعه کمید و شروع به خلاصه نویسی را به دور سوم به بعد بسپارید در دور سوم دین و زندگی موسسه ونوس به بعد می توانید شروع به  تست زنی کنید .وقتی مطالب را مو به مو حفظ شدید وارتباط بین انها را فهمیدید شروع به خلاصه نویسی کنید .

اگر جزو افرادی هستید که از حافظه ی بالایی برخوردارید و درک دینی بالایی دارید میتوانید از همان ابتدا شروع به حفظ کردن مطالب کنید وبعد مدتی شروع به تست زدن کنید دور دوم را مانند دور اول ولی سریعتر بخوانید ودر دورهای بعد خلاصه نویسی کنید .

داشتن یک برنامه منسجم و یک استراتژی قوی و تاکید بر روی تمرین و تکرار تستها در این درس دین و زندگی موسسه ونوس به صد در صد زدن شما در درس دین وزندگی کمک زیادی میکند .

مرور در درس دینی تمامی مشکلات در این درس را برطرف میکند . در این را علاوه بر مرور خود درس باید تستها را نیز مرور کنید .

حفظ ایات و مرور پاورقی ها و یافتن ارتباط انها با دیگر مطالب کتاب نیز از اهمیت زیادی برخوردار است

چگونه دین و زندگی کنکور را صد در صد بزنیم؟

دین و زندگی از دروس مهم عمومی است . با مروری بر سوالات آزمون های سراسری سال های گذشته خواهید دیدی که نمونه سوالات مطرح شده از دین و زندگی یازدهم بسیار زیاد هستند. بنابراین در مطالعه در این درس اصلا کوتاهی نکنید

اگر در خواندن دین و زندگی و نحوه تست زدن آن مشکل دارید حتما دی وی دی های دین وزندگی را از سایت اصلی ونوس دانلود کنید.

تجربه نشان داده است کسانی که از دی وی دی دین و زندگی ونوس به عنوان تست و یادگیری استفاده کرده اند نتایج بهتری را در کنکور کسب نموده اند.

اساتید که در زمینه تهیه این دی وی دی ها موسسه کنکور ونوس را همراهی نموده اند جزء اساتید برتر کشور محسوب می شوند ، شما می تواند رزومه استاد سرکشیک زاده را در قسمت اساتید ونوس مطالعه نمایید

برچسب ها: آشنایی با دین و زندگی یازدهم تجربی و ریاضی دین و زندگی یازدهم تجربی دین و زندگی یازدهم تجربی و ریاضی دین و زندگی کنکور چگونه دین و زندگی کنکور را صد در صد بزنیم؟ سایت اصلی ونوس استاد سرکشیک زاده تست‌های دین و زندگی یازدهم تدریس استاد سرکشیک زاده دین و زندگی یازدهم کنکور تدریس استاد سرکشیک زاده دين و زندگی پايه دهم تدريس استاد سركشيك زاده جمع بندی دین و زندگی استاد سرکشیک زاده آيات و نكات تدريس استاد سركشيك زادهدیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

چگونگی طراحی سوالات کنکور سراسری 99 تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمونهاي سراسري سال 1399زمان ثبت نام پذیرفته شدگان فراگیر دانشگاه پیام نور اعلام شد آیا الزامات تقاضامحور شدن رساله‌های تحصیلات تکمیلی ابلاغ می‌شود؟استفاده از اساتید فاقد کد تدریس در مراکز علمی کاربردی ممنوع استآزمون سامفای دانشگاهی امروز برگزار می شودراهکار کاهش تقلب پایان نامه‌ نویسی، پژوهش محور شدن دانشگاه‌هاستدانشگاه‌های برگزیده در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها اعلام شدند93درصد دانشجویان دانشگاه آزاد بدون آزمون جذب می شوندارزیابی دقیق و رتبه بندی مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامیامکان ثبت نام مجدد در کنکور ارشد ۹۹ در نیمه بهمن ماه فهرست منابع کنکور سراسری 99 (نظام جدید و نظام قدیم)تکلیف داوطلبان نظام قدیم در کنکور ۹۹ چیست ؟تاثیر معدل در کنکور ۹۹30 دی؛ آخرین مهلت تکمیل ظرفیت پذیرش براساس سوابق تحصیلی کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزادارتقای 8 پله‌ای رتبه دانشگاه آزاد در پایگاه طلایه‌داران علم آیا دانشگاه هوشمند نیاز جامعه را رفع می‌کند؟محققان به کارمندان و دانشجویان و دانش آموزن چه هشداری می‌دهند ؟در چه تاریخی ثبت نام کنکور سراسری 99 انجام میشود؟ در کنکور 99 نظام جدید را انتخاب کنیم یا نظام قدیم ؟