venuspub
ورود / ثبت نام

آغاز بازنگری ۳۲ رشته کاردانی فنی و حرفه‌ای

17/بهمن/1397 اخبار بدون دیدگاه

رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای از آغاز بازنگری ۳۲ رشته فنی و حرفه‌ای در مقطع کاردانی خبر داد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده به تدریج تمامی سرفصل‌های این دانشگاه مورد بازنگری قرار می گیرند.

دکتر ابراهیم صالحی عمران در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب با اشاره به بازنگری سرفصل‌های درسی به عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای، اظهار کرد: در حال حاضر بازنگری و تدوین مجدد برنامه‌های درسی ۳۲ رشته کاردانی فنی و حرفه‌ای آغاز شده است و باید تا مهر سال آینده این سرفصل‌ها مجدداً تدوین شوند تا دانشجویان بر اساس سرفصل‌های جدید آموزش ببینید.

وی در ادامه تصریح کرد: تدوین وبازنگری برنامه‌های درسی دانشگاه فنی حرفه‌ای با هدف نیازمندی‌های بازار کار و برای انطباق رشته‌ها با نیاز جامعه صورت می‌گیرد. ضمن اینکه بسیاری از این سرفصل‌ها سال‌های زیادی مورد بازنگری قرار نگرفته اند.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای خاطر نشان کرد: برنامه ما این است که تمامی سرفصل‌های درسی دانشگاه مورد بازنگری قرار بگیرند که این برنامه را با دوره‌های کاردانی آغاز کرده‌ایم که بعد از اتمام این سرفصل‌ها، به بازنگری سرفصل‌های دوره کارشناسی نیز خواهیم پرداخت.

برچسب ها: کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای بازنگری در برنامه های درسیدیدگاه
دیدگاه شما :