venuspub
ورود / ثبت نام

اطلاعیه‌ سازمان ‌سنجش ‌آموزش ‌كشور : اعلام نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان دانشگاه فرهنگیان ودانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

13/دی/1397 اخبار کنکور سراسری - اخبار بدون دیدگاه

 بدین‌وسیله توجه داوطلبانی را كه اسامی آنها به عنوان پذیرفته شده نهایی هر یك از رشته های تحصیلی پردیس های دانشگاه فرهنگیان ویا دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی  در مرحله تكمیل ظرفیت آزمون سراسری سال 1397 در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام شده است، به موارد ذیل جلب می‌نماید:

كلیه پذیرفته‌شدگان لازم است یك هفته بعد از اعلام اسامی پذیرفته شدگان در سایت این سازمان برای اطلاع از برنامه زمانی، مكان، مدارك مورد نیاز و نحوه ثبت نام اینترنتی و یا مراجعه حضوری خود جهت ثبت‌نام، به سایت اطلاع‌رسانی دانشگاه فرهنگیان به نشانی: http:/te.cfu.ac.ir و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی به نشانی www.sru.ac.ir  مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه به موقع پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنها تلقی خواهد شد.

الف- مداركی كه پذیرفته‌شدگان لازم است به هنگام ثبت‌نام ارائه نمایند:

1- كلیه پذیرفته‌شدگان باید دارای یكی از مدارك پایان دوره كاردانی (فوق دیپلم) و یا گواهینامه دوره پیش‌دانشگاهی یا دیپلم چهارساله نظام قدیم آموزش متوسطه (دارای بخش و شهر محل اخذ مدرك) باشند و با در نظر داشتن ضوابط تاریخ اخذ مدرك تحصیلی كه قبلاً در دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (دفترچه شماره 2) به اطلاع رسیده برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی مراجعه نمایند.

2- اصل و تصویر مدرك دیپلم و یا گواهی تحصیلی پایان دوره متوسطه و دو سال ما قبل آن برای كلیه پذیرفته‌شدگان اعم از نظام جدید و یا  نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان یا هنرستان به انضمام تصویر آن كه بخش و شهر محل اخذ مدرك تحصیلی در آن مشخص باشد. 

3- اصل و یا گواهی مدرك پایان دوره كاردانی پیوسته آموزشكده های فنی و حرفه ای برای پذیرفته شدگان دارای مدرك مذكور با قید تاریخ اخذ مدرك كاردانی (حداكثر تا تاریخ 97/06/31) به انضمام تصویر آن، همچنین اصل و یا گواهی دیپلم متوسطه، سال ما قبل دیپلم و دو سال ماقبل دیپلم با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان كه بخش و شهر محل اخذ دیپلم و سال ما قبل دیپلم و دو سال ماقبل دیپلم در آن مشخص شده باشد، به انضمام یك برگ تصویر آن.

4- اصل شناسنامه و كارت ملی و دو سری تصویر از این مدارك.

5- شش قطعه عكس 4×3 تمام رخ تهیه شده در سال جاری (پذیرفته شدگان مرد كه برای آنان معافیت تحصیلی درخواست می‌گردد لازم است دوازده قطعه عكس همراه داشته باشند)

6- مدركی كه وضعیت نظام وظیفه آنها را با توجه شرایط مربوط به مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه 36 دفترچه راهنمای شماره یك آزمون سراسری سال 1397 مشخص كند (برای برادران)

7- با توجه به بخشنامه 221446/460 مورخ 91/10/18 ریاست‌ محترم‌ مركز سنجش آموزش ‌و پرورش كلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست به همراه تصویر گواهی پیش‌دانشگاهی خود به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و درخواست تاییدیه‌ی تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصیل خود را نمایند و رسید مربوط را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند. كلیه پذیرفته‌شدگان حتماً عنوان رشته قبولی و عنوان و آدرس دانشگاه محل قبولی خود را در زمان تكمیل فرم در دفاتر پیشخوان اعلام نمایند.

8- ارائه اصل كارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش برای دیپلمه‌های نظام جدیدآموزش متوسطه (ریاضی‌فیزیك، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلام)  سال‌های 1384 به بعد كه امتحانات آنان به صورت كتبی و سراسری برگزار شده است در هنگام ثبت‌نام ضروری می‌باشد. 

9- اصل كارنامه تحصیلی دوره پیش‌دانشگاهی (ریاضی ‌فیزیك، علوم تجربی، علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی و هنر) در هر یك ‌از سال‌های 1391 الی 1397 با امضاء و مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش.

ب- تذكرات مهم در رابطه اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی:

1- داوطلبانی كه اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی هر یك از رشته های تحصیلی پردیسهای دانشگاه فرهنگیان در مرحله تكمیل ظرفیت اعلام گردیده است، چنانچه جزء پذیرفته‌شدگان رشته متمركز آزمون سراسری سال 1397 (اعلام اسامی شهریور ماه) باشند، برابر ضوابط اعلام شده قبولی آنان در رشته متمركز لغو شده و منحصراً می‌بایست در رشته پذیرفته‌شده مرحله تكمیل ظرفیت ثبت‌نام و ادامه تحصیل دهند. این دسته از داوطلبان نیاز به انصراف از رشته قبولی قبلی ندارند و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد. 

2- داوطلبانی كه اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شده نهایی مرحله تكمیل ظرفیت درج گردیده، خواه در مؤسسه آموزش عالی ذیربط ثبت‌نام نمایند و یا ننمایند، مجاز به ثبت نام و شركت در آزمون سراسری سال 1398 بمنظور انتخاب رشته های تحصیلی دوره روزانه نمی باشند و در صورت شركت در آزمون سراسری سال 1398، با رعایت شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام منحصراً در رشته‌های مربوط به دوره‌های غیر روزانه پذیرش خواهند شد.

3- داوطلبانیكه در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی این مرحله قرار گرفته‌اند، چنانچه در ردیف پذیرفته‌شدگان رشته نیمه‌متمركز آموزش تربیت‌بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و یا آموزش علوم ورزشی دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی نیز قبول شوند، ملزم به ثبت‌نام در رشته قبولی نیمه‌متمركز بوده و قبولی مرحله تكمیل‌ظرفیت آنان كان لم یكن تلقی خواهد شد.

4- گزینش رشته‌های تحصیلی پردیسهای دانشگاه فرهنگیان در مرحله تكمیل ظرفیت از بین داوطلبانی كه در مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش شركت نموده‌اند و از سوی ارگان مربوط تایید شده اند با در نظر داشتن نمره علمی در زیر گروه رشته مذكور بررسی انجام شده است. لذا اسامی داوطلبانی كه به عنوان پذیرفته‌شده نهایی اعلام نشده است، یا مردود مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش بودند و یا در گزینش نهایی در مقایسه با سایر پذیرفته‌شدگان مردود علمی شناخته شده اند. 

داوطلبان گرامی می‌توانند سوالات خود را درخصوص موضوعات فوق حداكثر تا تاریخ 97/10/19 از سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان ارسال نموده و یا با شماره‌ تلفن  42163  (پیش شماره 021) تماس حاصل نمایند و از مراجعه حضوری خودداری گردد. ضمناً به سوالات مطرح شده و یا درخواستهای واصله بعد از تاریخ فوق ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

 

برچسب ها: اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت پردیس دانشگاهیدیدگاه
دیدگاه شما :