venuspub
ورود / ثبت نام

اهمیت پایه دهم و یازدهم دبيرستان

15/اردیبهشت/1398 مقالات بدون دیدگاه

 اهمیت پایه دهم و یازدهم دبيرستان :پایه دهم و یازدهم برای دانش آموزان یکی از مقاطع حساس و سرنوشت ساز بشمار می رود.با توجه به آزمون کنکور که این دانش آموزان در پیش روی خود دارند باید دروس این مقاطع را با دقت بالاتری مطالعه کنند. ونوس، موسسه آموزشی تخصصی کنکور با کیفیت بالا همراه همیشگی دانش آموزان در پشت سر گذاشتن کنکور می باشد. کنکوری های عزیز می توانند با ثبت نام در کلاس آنلاین ونوس و شرکت در همایش کنکور ونوس موفقیت خود در کنکور را تضمین کنند.

پايه دهم:

از جمله مهمترين سال در مقطع دبيرستان پايه دهم مي باشد و تاثير بسزايي در انتخاب رشته افراد دارد بطوري که دانش آموزان در پايه دهم اگر شرطه معدل رشته ها را کسب نکنند ديگر نميتوانند در رشته دلخواه خود ثبت نام کنند.

دروس پايه دهم:

يکي از شاخص ترين دروس پايه دهم کتاب حرفه و فن می باشد که به معرفي شغل هاي متنوع می پردازد و در اين مقطع دانش آموزان به کتب های جديدی مانند شيمی و زيست که نخستين بار است با آن مواجه ميشوند ، آشنايی پيدا ميکنند.

پايه دوم دبيرستان:

پايه دوم دبيرستان اولين قدم برای دانش آموزان تلقی می شود که دانش آموزان را به سمت هدفشان هدايت ميکند و لزوم موفقيت در يک رشته تلاش و کوشش است که در پايه دوم دبيرستان بصورت تکاملی شکل ميگيرد و اين پايه مانند حروف الفبا برای دانش آموزان که به تازگی وارد رشته اي شده اند لحاظ می شود.

نکات مهم در پايه دوم دبيرستان:

ـ مطالعه و مهم جلوه دادن دروس تخصصی يا پايه

ـ تلاش وکوشش برای يادگيری مقدماتی رشته ها

ـ ياد داشت کردن نکات دروس اوليه رشته ها

ـ ايجاد يک برنامه ريزی درست تا زمان کنکور

ـ ثبت نام در مجموع های کلاس های کنکور

جدی گرفتن دروس پایه دهم و یازدهم :

کتب پايه دهم يکی از حساس ترين کتب در هر مقطع هستند زيرا با سرنوشت دانش آموزان رابطه تنگاتنگی دارند و مردود شدن در اين کتب مخصوصا در ترم خرداد ماه ميتواند نشانگر خطرات بدی باشد.

کدوم رو بخونم:

کل کتب پايه دهم در انتخاب رشته شما موثر هستند ولی به تفکيک کتبی که برای رشته های مختلف از اهميت بالايی برخوردار است شامل:

علوم انسانی :ادبيات فارسی پایه دهم ، زبان فارسی ، دين و زندگی

علوم تجربی:زيست شناسی پایه دهم، فيزيک،شيمی پایه دهم

رياضی پایه دهم: رياضی ، فيزيک پایه دهم

نکته مهم پایه دهم و یازدهم :

ـ بررسی روش های مطالعه

ـ سعی کنيد در هنگام درس خواندن در پايه دهم به رفع و رجوع ايرادات درسی بپردازيد.

ـ اصول و نکات کلیدی مطالعه و یادگیری

ـ از نظر سازنده مشاوران استفاده کنيد.

ـ توانايی های خود رادست کم نگيريد.

ـ  توجه به تغذیه و شرایط جسمانی کنکوری‌ها

ـ از کمک درسی ها استفاده لازم را ببريد

موسسه کنکور ونوس:

موسسه کنکور ونوس با درک عمیق نیاز های آموزشی نسل جدید ، از سال ۱۳۹۰ دست به اقدامی نوین زده است .این مؤسسه با بهره گیری از تخصص و تجربه اساتید نام آشنا و برجسته کشور (دکتر شهاب اناریدکتر آرامفرمهندس مهربان – مهندس یحیوی –مهندس دادبام-استاد آزاده-مهندس بنی هاشمی-دکتر سرکشیک زاده-دکتر سبحانی – استاد رادمان مهر -مهندس نصیری-مهندس حسینی- …) توانسته تکنولوژی آموزش شفاهی ، بصری دی وی دی کلیه کتاب های درسی دوره دبیرستان ( از اول تا پیش دانشگاهی ) را با رویکردی تشریحی ، تستی ، نکات کلیدی و جمع بندی طراحی و تولید نماید.
شماهایی که در درس های پایه کنکور مشکل دارید، نگران معدل پایان سال هستید، هنوز شروع به درس خوندنی نکردید، درس های پایه ای کنکور رو نخوندید، واسه کنکور استرس داری، سردرگم هستید، برنامه ریزی نکرده اید، راه موفقیت شما، از ونوس می گذره.

حتما بخوانید: ادبیات عمومی ، زبان انگلیسی

یکی از ویژگی های محصولات ونوس این است که بروی دی وی دی با کیفیت عرضه می شود و شما در هر زمان می توانید آنرا ببینید و این می تواند شما را در یادگیری، بسیار کمک نماید.

برچسب ها: پایه دهم، پایه یازدهم، ثبت آنلاین ثبت نام در کلاس آنلاین ونوس کنکور، همایش کنکور ونوس، موسسه کنکور موسسه آموزشی کنکور ادبيات فارسی پایه دهم ادبيات دين و زندگی زيست شناسی پایه دهم ریاضی ریاضی پایه دهم فيزيک پایه دهم بررسی روش های مطالعه اصول و نکات کلیدی مطالعه و یادگیری موسسه کنکور ونوس دکتر شهاب اناری استاد آرامفر مهندس دادبام محصولات ونوسدیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

کلاس‌های نظری دانشگاه شریف مجازی شد/ سامانه‌های آموزش الکترونیکی به کمک دانشگاه آمد پرداخت حقوق به دانشجویان دکتری راه حلی برای حفظ نخبگان است؟ثبت نام و انتخاب واحد در دانشگاه پیام نور تا ۱۵ اسفند استسازمان امور دانشجویان در استان‌ها تشکیل می شودپذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی مستقل از کنکور استدوره‌های علمی کاربردی برای مهارتی شدن دانشجویان آزاد استدستورالعمل تشکیل هسته‌های دانشجویی «همیار مشاور امین» دانشگاه آزاد ابلاغ شدآغاز ثبت‌نام داوطلبان کارشناسی ارشد از امروزآنچه باید درباره ثبت نام در دوره های پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها بدانیدفهرست 40 رشته جدید دانشگاه تربیت مدرس اعلام شدجدیدترین آمار اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی احصاء شدآغاز مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور کارشناسی ارشد از دوشنبهمشاور‌های شغلی به دانشجویان باید قبل از ورود به دانشگاه باشدچگونگی طراحی سوالات کنکور سراسری 99 تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمونهاي سراسري سال 1399زمان ثبت نام پذیرفته شدگان فراگیر دانشگاه پیام نور اعلام شد آیا الزامات تقاضامحور شدن رساله‌های تحصیلات تکمیلی ابلاغ می‌شود؟استفاده از اساتید فاقد کد تدریس در مراکز علمی کاربردی ممنوع استآزمون سامفای دانشگاهی امروز برگزار می شودراهکار کاهش تقلب پایان نامه‌ نویسی، پژوهش محور شدن دانشگاه‌هاست