venuspub
ورود / ثبت نام

بهترین روش برای قبولی در کنکور

24/فروردین/1398 مقالات بدون دیدگاه

بهترین روش برای قبولی در کنکور سراسری : بهتر است یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده برای خود در نظر بگیرید و تمام ایرادهای کارتان را بررسی کنید و آن را رفع کنید.شما با چندین مرحله آزمون آزمایشی متوجه خواهید شد در کدام درس ضعیف هستید و یا اینکه روش مطالعه شما چه مشکلی دارد که باعث پیشرفت نمره آزمون شما نمی شود.اما دلسرد نشوید الان زمان ناراحتی و از دست دادن زمان نیست.شما چیزی را از دست نداده اید فقط نمره مورد نظر خود را کسب نکرده اید که با تکرار و تمرین می توانید این مشکل را حل کنید و زمان باقی مانده به کنکور سراسری را از دست ندهید.

بهترین روش برای قبولی در کنکور

  1. باید از خودتان بپرسید کجای کار شما ناقص است؟
  2. تمرکز روی نقاط قوت خود را افزایش دهید و اگر در درسی بسیار قوی هستید این درس را رها نکنید بلکه تمرکز اصلی خود را بیشتر روی این مبحث قرار دهیده اید.
  3. راهکارهای پیشرفت درسی خود را پیدا کنید و تمرکز روی آنها را در اولویت قرار دهید.
  4. تکنیکی خوندن یعنی کوتاه یاحذف کردن فرمول وباتکنیک وراه حل سریعتر مساله روحل کنین که این قسمت نیاز به اموزش منابع داره و مفهومی خوندن بعنی هرچی روخوندین منظورشوبفهمین و درک کامل داشته باشید.
  5. در هنگام مطالعه دروس برای کنکور سراسری، میزان مطالعه هر درس باید با توجه به ضریب و نقشی که در موفقیت شما در کنکور دارد تعیین شود.


یک برنامه ریزی خوب برای کنکور چگونه است؟

برای هر فرد برنامه ریزی متفاوت است چون میزان یادگیری و شرایط برای هر فرد متفاوت است.ابتدا شما باید هدف خود را تعیین کنید و رشته ی مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر طبق آن ساعات مطالعه خود را برنامه ریزی کنید.فقط به این امر دقت داشته باشید که برنامه شما ساده و قابل اجرا باشد طوری نباشد که بعد از گذشت مدتی خسته شوید و از ادامه آن دست بردارید.در برنامه درسی خود تنوع را فراموش نکنید و برای یک درس در روز مدت زمان طولانی در نظر نگیرید که خسته کننده باشد.هر چند وقت یکبار برنامه خود را چک کنید و بدانید که این برنامه در پیشرفت شما تاثیری داشته است و توانسته شما را به هدفتون نزدیکتر کند.

بی شک شما در بازه زمانی کنکور می خواهید که با بهترین روش ممکن درس بخوانید تا نتیجه قابل قبولی را کسب نمایید و برای این منظور هزینه هایی را نیز متقبل می شوید و دوست دارید که این هزینه ها درست مصرف شود و هدر نرود شما با انتخاب موسسه کنکوری ونوس یک قدم جلو هستید و با خیال آسوده می توانید تمام بسته های آموزشی را تهیه نمایید.

تمام بسته های آموزشی موسسه ونوس توسط اساتید برتر ونوس, خلاق و مبتکر در زمینه درس های آموزشی رشته ی تخصصی خود هستند.

موسسه کنکوری ونوس برای تمامی  دروس رشته های تجربی , ریاضی , انسانی و رشته ی هنر تولید و تدوین نموده است که شما برای تهیه و اطلاع از قیمت آن می توانید به سایت رسمی موسسه کنکور ونوس مراجعه نمایید.

 

 

برچسب ها: بسته آموزشی موسسه ونوس قیمت بسته های آموزشی ونوس قیمت محصولات ونوس تست زنی بسته آموزشی کنکور سراسری دی وی دی های آموزشی ونوس اساتید برتر ونوس بسته های اموزشی ونوس موسسه کنکوری ونوس کنکور سراسری بسته آموزشی کنکور بهترین روش برای قبولی در کنکوردیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

کلاس‌های نظری دانشگاه شریف مجازی شد/ سامانه‌های آموزش الکترونیکی به کمک دانشگاه آمد پرداخت حقوق به دانشجویان دکتری راه حلی برای حفظ نخبگان است؟ثبت نام و انتخاب واحد در دانشگاه پیام نور تا ۱۵ اسفند استسازمان امور دانشجویان در استان‌ها تشکیل می شودپذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی مستقل از کنکور استدوره‌های علمی کاربردی برای مهارتی شدن دانشجویان آزاد استدستورالعمل تشکیل هسته‌های دانشجویی «همیار مشاور امین» دانشگاه آزاد ابلاغ شدآغاز ثبت‌نام داوطلبان کارشناسی ارشد از امروزآنچه باید درباره ثبت نام در دوره های پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها بدانیدفهرست 40 رشته جدید دانشگاه تربیت مدرس اعلام شدجدیدترین آمار اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی احصاء شدآغاز مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور کارشناسی ارشد از دوشنبهمشاور‌های شغلی به دانشجویان باید قبل از ورود به دانشگاه باشدچگونگی طراحی سوالات کنکور سراسری 99 تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمونهاي سراسري سال 1399زمان ثبت نام پذیرفته شدگان فراگیر دانشگاه پیام نور اعلام شد آیا الزامات تقاضامحور شدن رساله‌های تحصیلات تکمیلی ابلاغ می‌شود؟استفاده از اساتید فاقد کد تدریس در مراکز علمی کاربردی ممنوع استآزمون سامفای دانشگاهی امروز برگزار می شودراهکار کاهش تقلب پایان نامه‌ نویسی، پژوهش محور شدن دانشگاه‌هاست