venuspub
ورود / ثبت نام

بهترین روش برای قبولی در کنکور

24/فروردین/1398 مقالات بدون دیدگاه

بهترین روش برای قبولی در کنکور سراسری : بهتر است یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده برای خود در نظر بگیرید و تمام ایرادهای کارتان را بررسی کنید و آن را رفع کنید.شما با چندین مرحله آزمون آزمایشی متوجه خواهید شد در کدام درس ضعیف هستید و یا اینکه روش مطالعه شما چه مشکلی دارد که باعث پیشرفت نمره آزمون شما نمی شود.اما دلسرد نشوید الان زمان ناراحتی و از دست دادن زمان نیست.شما چیزی را از دست نداده اید فقط نمره مورد نظر خود را کسب نکرده اید که با تکرار و تمرین می توانید این مشکل را حل کنید و زمان باقی مانده به کنکور سراسری را از دست ندهید.

بهترین روش برای قبولی در کنکور

  1. باید از خودتان بپرسید کجای کار شما ناقص است؟
  2. تمرکز روی نقاط قوت خود را افزایش دهید و اگر در درسی بسیار قوی هستید این درس را رها نکنید بلکه تمرکز اصلی خود را بیشتر روی این مبحث قرار دهیده اید.
  3. راهکارهای پیشرفت درسی خود را پیدا کنید و تمرکز روی آنها را در اولویت قرار دهید.
  4. تکنیکی خوندن یعنی کوتاه یاحذف کردن فرمول وباتکنیک وراه حل سریعتر مساله روحل کنین که این قسمت نیاز به اموزش منابع داره و مفهومی خوندن بعنی هرچی روخوندین منظورشوبفهمین و درک کامل داشته باشید.
  5. در هنگام مطالعه دروس برای کنکور سراسری، میزان مطالعه هر درس باید با توجه به ضریب و نقشی که در موفقیت شما در کنکور دارد تعیین شود.


یک برنامه ریزی خوب برای کنکور چگونه است؟

برای هر فرد برنامه ریزی متفاوت است چون میزان یادگیری و شرایط برای هر فرد متفاوت است.ابتدا شما باید هدف خود را تعیین کنید و رشته ی مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر طبق آن ساعات مطالعه خود را برنامه ریزی کنید.فقط به این امر دقت داشته باشید که برنامه شما ساده و قابل اجرا باشد طوری نباشد که بعد از گذشت مدتی خسته شوید و از ادامه آن دست بردارید.در برنامه درسی خود تنوع را فراموش نکنید و برای یک درس در روز مدت زمان طولانی در نظر نگیرید که خسته کننده باشد.هر چند وقت یکبار برنامه خود را چک کنید و بدانید که این برنامه در پیشرفت شما تاثیری داشته است و توانسته شما را به هدفتون نزدیکتر کند.

بی شک شما در بازه زمانی کنکور می خواهید که با بهترین روش ممکن درس بخوانید تا نتیجه قابل قبولی را کسب نمایید و برای این منظور هزینه هایی را نیز متقبل می شوید و دوست دارید که این هزینه ها درست مصرف شود و هدر نرود شما با انتخاب موسسه کنکوری ونوس یک قدم جلو هستید و با خیال آسوده می توانید تمام بسته های آموزشی را تهیه نمایید.

تمام بسته های آموزشی موسسه ونوس توسط اساتید برتر ونوس, خلاق و مبتکر در زمینه درس های آموزشی رشته ی تخصصی خود هستند.

موسسه کنکوری ونوس برای تمامی  دروس رشته های تجربی , ریاضی , انسانی و رشته ی هنر تولید و تدوین نموده است که شما برای تهیه و اطلاع از قیمت آن می توانید به سایت رسمی موسسه کنکور ونوس مراجعه نمایید.

 

 

برچسب ها: بسته آموزشی موسسه ونوس قیمت بسته های آموزشی ونوس قیمت محصولات ونوس تست زنی بسته آموزشی کنکور سراسری دی وی دی های آموزشی ونوس اساتید برتر ونوس بسته های اموزشی ونوس موسسه کنکوری ونوس کنکور سراسری بسته آموزشی کنکور بهترین روش برای قبولی در کنکوردیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد دانشگاه روزانهزمان تکمیل ظرفیت کنکور ارشد اعلام شد30 گام تا کنکور بخش پنجم آماده سازی شب کنکور30 گام تا کنکور بخش چهارم تمرین تکنیک های آرام بخش30 گام تا کنکور بخش سوم منابع مهم کنکور30 گام تا کنکور بخش دوم مکان مناسب برای مطالعه کنکور30 گام تا کنکور بخش اول نحوه برنامه ریزی برای کنکورآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش دومآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش اولآسیب‌های تنوع مدارساهمیت دروس عمومی در کنکور سراسریدانشگاه تهران جزئیات پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس را اعلام کردطرح جایگزین کنکور در مجلسمیزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99آموزش و پرورش نتوانست سوابق تحصیلی را به خوبی ایفا کندمنابع امتحانی کنکور سراسری سال ۱۳۹۹8 راه موفقیت در آزمون تستیپذیرش بدون آزمون در دانشگاه‌ها دائمی شدرشته های پرطرفدار در دانشگاه امیرکبیردرباره ارشد اقتصاد بیشتر بدانیم