venuspub
ورود / ثبت نام

بهترین روش خواندن درس زبان انگلیسی برای کنکور

29/اردیبهشت/1398 مقالات بدون دیدگاه

بهترین روش خواندن درس زبان انگلیسی برای کنکور: در این مقاله سعی داریم تا شما را با بهترین روش درس خواندن زبان انگلیسی کنکور آشنا کنیم.
زبان انگلیسی امروزه برای کودکان بیگانه نیست و اکثر والدین تلاش دارند تا با روش های گوناگون در تقویت زبان انگلیسی به کودکان خود کمک کنند.ونوس، موسسه آموزشی تخصصی کنکور با کیفیت بالا همراه همیشگی دانش آموزان در پشت سر گذاشتن کنکور می باشد. کنکوری های عزیز می توانند با ثبت نام در کلاس آنلاین ونوس و شرکت در همایش کنکور ونوس موفقیت خود در کنکور را تضمین کنند.

بهترین روش خواندن درس زبان انگلیسی برای کنکور:

زبان انگلیسی امروزه برای کودکان بیگانه نیست و اکثر والدین تلاش دارند تا با روش های گوناگون در تقویت زبان انگلیسی به کودکان خود کمک کنند.اما بهتر است این درس از همان ابتدا درس به درس ولی تفکیکی خوانده شود. یعنی ابتدا لغتهای همان درس حفظ شود و سپس گرامر آن و بعد نوبت مخلفات می رسد.

بزرگترین مشکل درس زبان انگلیسی

بزرگترین مشکل در این درس زمانبر بودن بحث سوالات ریدینگ می باشد،که باید به مهارت ریدینگ عادت کنید تا در زمانتان صرفه جویی شود.

پیشرفت در درس زبان انگلیسی با محصولات ونوس

برای پیشرفت در درس زبان انگلیسی می توانید از محصولات زبان انگلیسی ونوس که شامل پایه دهم زبان انگلیسی، پایه یازدهم زبان انگلیسی ، پایه دوازدهم زبان انگلیسی، استفاده کنید. موسسه ونوس برای همه ی کنکوری های عزیز آرزوی موفقیت دارد.

چگونگی مطالعه درس زبان انگلیسی

افرادی که در کودکی و در دوران تحصیل قبل از کنکور با روش های گوناگون مانند آموزشگاه زبان انگلیسی و … توانسته اند این درس را در حد خوبی یاد بگیرند بهتر هست به سراغ کتاب هایی که تست گرامر و لغت زیادی دارند بروند.
این افراد نیاز نیست که روی درسها زیاد زمان بگذارند و بهتر است از همان ابتدا به سراغ تست زدن بروند و سرعت خواندن خود را در ریدینگ بالاتر ببرند.

اما افرادی هستند که با درس زبان انگلیسی حتی بصورت پایه آشنایی ندارند از روش هایی که در ادامه مطلب گفته می شودمیتوانند استفاده کنند.


روش خواندن درس زبان انگلیسی برای کنکور

  • از متد درس به درس و تفکیک در همان درس زبان انگلیسی استفاده کنید.

  • همچنین در درس ربان انگلیسی ابتدا به سراغ حفظ کردن لغات بروید.

  • روش دیگر سراغ گرامر بروید و متن و تمرینات کتاب را به خوبی حل کنید.

  • در مرحله بعد بهتر است مجدد همین روند را با دور تندتری انجام دهید.

  • روش دیگر زمان تست زنی و کار کردن روی مهارت ریدینگ است.

محصول مرتبط: جمع بندی زبان

کنکوری های عزیز صبور باشید و خودتان را نبازید!

از زمانبر بودن و نفهمیدن روش های بالا نترسند حتی اگر نیاز باشد کلمه به کلمه ترجمه کنید باید صبور باشید و خودتان را نبازید.با انجام روش های بالا سرعت و قدرت تست زنی شما افزایش میابد و اعتماد به نفس شما بالا خواهد رفت.

موسسه کنکور ونوس:

موسسه کنکور ونوس با درک عمیق نیاز های آموزشی نسل جدید ، از سال ۱۳۹۰ دست به اقدامی نوین زده است .این مؤسسه با بهره گیری از تخصص و تجربه اساتید نام آشنا و برجسته کشور (دکتر شهاب اناریدکتر آرامفرمهندس مهربانمهندس یحیویمهندس دادبام-استاد آزاده-مهندس بنی هاشمی-دکتر سرکشیک زاده-دکتر سبحانی – استاد رادمان مهر -مهندس نصیری-مهندس حسینی- …) توانسته تکنولوژی آموزش شفاهی ، بصری دی وی دی کلیه کتاب های درسی دوره دبیرستان ( از اول تا پیش دانشگاهی ) را با رویکردی تشریحی ، تستی ، نکات کلیدی و جمع بندی طراحی و تولید نماید.
شماهایی که در درس های پایه کنکور مشکل دارید، نگران معدل پایان سال هستید، هنوز شروع به درس خوندنی نکردید، درس های پایه ای کنکور رو نخوندید، واسه کنکور استرس داری، سردرگم هستید، برنامه ریزی نکرده اید، راه موفقیت شما، از ونوس می گذره.


یکی از ویژگی های محصولات ونوس این است که بروی دی وی دی با کیفیت عرضه می شود و شما در هر زمان می توانید آنرا ببینید و این می تواند شما را در یادگیری، بسیار کمک نماید.

 

برچسب ها: استاد اناری محصولات زبان انگلیسی ونوس برای کنکور محصولات کنکوری بزرگترین مشکل درس زبان انگلیسی بهترین روش خواندن درس زبان انگلیسی برای کنکور مطالعه زبان برای کنکور چگونگی مطالعه درس زبان انگلیسی پایه دوازدهم زبان انگلیسی پایه یازدهم زبان انگلیسی زبان انگلیسی کنکور پایه دهم زبان انگلیسی جمع بندی زبان موسسه کنکور ونوس دکتر شهاب اناری زبان انگلیسی آموزش جامع کنکوری ،تدريس استاد اناری موسسه کنکوردیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

چگونگی طراحی سوالات کنکور سراسری 99 تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمونهاي سراسري سال 1399زمان ثبت نام پذیرفته شدگان فراگیر دانشگاه پیام نور اعلام شد آیا الزامات تقاضامحور شدن رساله‌های تحصیلات تکمیلی ابلاغ می‌شود؟استفاده از اساتید فاقد کد تدریس در مراکز علمی کاربردی ممنوع استآزمون سامفای دانشگاهی امروز برگزار می شودراهکار کاهش تقلب پایان نامه‌ نویسی، پژوهش محور شدن دانشگاه‌هاستدانشگاه‌های برگزیده در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها اعلام شدند93درصد دانشجویان دانشگاه آزاد بدون آزمون جذب می شوندارزیابی دقیق و رتبه بندی مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامیامکان ثبت نام مجدد در کنکور ارشد ۹۹ در نیمه بهمن ماه فهرست منابع کنکور سراسری 99 (نظام جدید و نظام قدیم)تکلیف داوطلبان نظام قدیم در کنکور ۹۹ چیست ؟تاثیر معدل در کنکور ۹۹30 دی؛ آخرین مهلت تکمیل ظرفیت پذیرش براساس سوابق تحصیلی کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزادارتقای 8 پله‌ای رتبه دانشگاه آزاد در پایگاه طلایه‌داران علم آیا دانشگاه هوشمند نیاز جامعه را رفع می‌کند؟محققان به کارمندان و دانشجویان و دانش آموزن چه هشداری می‌دهند ؟در چه تاریخی ثبت نام کنکور سراسری 99 انجام میشود؟ در کنکور 99 نظام جدید را انتخاب کنیم یا نظام قدیم ؟