venuspub
ورود / ثبت نام

به احترام دانشجویان مناطق سیل زده، کنکور ارشد عقب افتاد

26/فروردین/1398 اخبار کنکور سراسری - اخبار بدون دیدگاه

به احترام دانشجویان مناطق سیل زده، کنکور ارشد عقب افتاد :اکوفارس: کمپین درخواست تعویق کنکور ارشد برای کمک به سیل زده ها در «فارس من» با بیش از 6000 امضا به موفقیت رسید. این گزارش روایتی است از پیگیری های انجام شده برای آن.

به گزارش فارس؛ دانشجوی ارشد است؛ مهندسی کامپیوتر. می گوید با تدریس و مشاوره کنکور خرج درس و دانشگاه را جور می کند. سید علی حسینی جوان سی ساله ای که با راه اندازی یک کمپین در «فارس من» برای کمک به سیل زده ها، موجبات تعویق کنکور ارشد را فراهم آورد. می گوید وقتی احوالات دانشجویان سیل زده اش را شنیده، به فکر راه انداختن کمپین افتاده: «یکی از دانشجویانم همه دار و ندارش یک گوشی بود. آن را هم فروخت تا هزینه های کتاب و کلاس کنکور را جور کند. چند روز پیش شنیدم خانه شان را در نورآباد لرستان آب برده. حسابی غمگین شدم. باور کنید هنوز بی خبریم. نمی دانم زنده است یا مُرده!؟»
حسینی البته می گوید چند دانشجوی دیگر هم داشته که درگیر سیل شدند؛ از گلستان گرفته تا اهواز تا حتی طبس. بچه هایی که مشاورِ جوانِ ما سخت معتقد است از بهترین داوطلبان کنکور بودند و می توانستند رتبه های ممتاز را کسب کنند. اضافه کنید به همه این ها آن دسته از بچه هایی را که به جای جمع بندی و مرور مطالب در فرصت باقی مانده تا کنکور، برای کمک به سیل زده ها اعزام شدند: «مگر می شود بی تفاوت ماند؟ آن هم وقتی بهترین دانشجویان و جوانان این سرزمین درگیر حادثه هستند.»
کمپین آن ها چهاردهم فروردین امسال در «فارس من» ثبت شد. کمپینی که خیلی زود رکورد زد و توانست بیش از 6000 حامی پیدا کند. حسینی البته معتقد است تعداد حامیان پویش خیلی بیشتر از این حرف ها است: «بچه ها رأی دادن در سامانه را بلد نبودند؛ آنقدر که مجبور شدم خودم یک پیام تلگرامی تهیه کنم و در آن نحوه صحیح رأی دادن را آموزش دهم! البته باز هم خیلی ها به جای امضا، کامنت می گذاشتند.»

 

برچسب ها: به احترام دانشجویان مناطق سیل زده، کنکور ارشد عقب افتاد موسسه کنکور بهترین موسسه کنکور بسته آموزشی موسسه کنکور تست زنی دی وی دی کنکوردیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

استفاده از اساتید فاقد کد تدریس در مراکز علمی کاربردی ممنوع استآزمون سامفای دانشگاهی امروز برگزار می شودراهکار کاهش تقلب پایان نامه‌ نویسی، پژوهش محور شدن دانشگاه‌هاستدانشگاه‌های برگزیده در ثبت و همانندجویی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها اعلام شدند93درصد دانشجویان دانشگاه آزاد بدون آزمون جذب می شوندارزیابی دقیق و رتبه بندی مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامیامکان ثبت نام مجدد در کنکور ارشد ۹۹ در نیمه بهمن ماه فهرست منابع کنکور سراسری 99 (نظام جدید و نظام قدیم)تکلیف داوطلبان نظام قدیم در کنکور ۹۹ چیست ؟تاثیر معدل در کنکور ۹۹30 دی؛ آخرین مهلت تکمیل ظرفیت پذیرش براساس سوابق تحصیلی کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزادارتقای 8 پله‌ای رتبه دانشگاه آزاد در پایگاه طلایه‌داران علم آیا دانشگاه هوشمند نیاز جامعه را رفع می‌کند؟محققان به کارمندان و دانشجویان و دانش آموزن چه هشداری می‌دهند ؟در چه تاریخی ثبت نام کنکور سراسری 99 انجام میشود؟ در کنکور 99 نظام جدید را انتخاب کنیم یا نظام قدیم ؟تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99اعلام برنامه زمانی و آخرین تغییرات کنکور 99 آیا آزمون سراسری 99 را بدون اعمال تأثیر قطعی معدل برگزار میکنند.درخشش عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس در جشنواره جوان خوارزمی