venuspub
ورود / ثبت نام

به احترام دانشجویان مناطق سیل زده، کنکور ارشد عقب افتاد

26/فروردین/1398 اخبار کنکور سراسری - اخبار بدون دیدگاه

به احترام دانشجویان مناطق سیل زده، کنکور ارشد عقب افتاد :اکوفارس: کمپین درخواست تعویق کنکور ارشد برای کمک به سیل زده ها در «فارس من» با بیش از 6000 امضا به موفقیت رسید. این گزارش روایتی است از پیگیری های انجام شده برای آن.

به گزارش فارس؛ دانشجوی ارشد است؛ مهندسی کامپیوتر. می گوید با تدریس و مشاوره کنکور خرج درس و دانشگاه را جور می کند. سید علی حسینی جوان سی ساله ای که با راه اندازی یک کمپین در «فارس من» برای کمک به سیل زده ها، موجبات تعویق کنکور ارشد را فراهم آورد. می گوید وقتی احوالات دانشجویان سیل زده اش را شنیده، به فکر راه انداختن کمپین افتاده: «یکی از دانشجویانم همه دار و ندارش یک گوشی بود. آن را هم فروخت تا هزینه های کتاب و کلاس کنکور را جور کند. چند روز پیش شنیدم خانه شان را در نورآباد لرستان آب برده. حسابی غمگین شدم. باور کنید هنوز بی خبریم. نمی دانم زنده است یا مُرده!؟»
حسینی البته می گوید چند دانشجوی دیگر هم داشته که درگیر سیل شدند؛ از گلستان گرفته تا اهواز تا حتی طبس. بچه هایی که مشاورِ جوانِ ما سخت معتقد است از بهترین داوطلبان کنکور بودند و می توانستند رتبه های ممتاز را کسب کنند. اضافه کنید به همه این ها آن دسته از بچه هایی را که به جای جمع بندی و مرور مطالب در فرصت باقی مانده تا کنکور، برای کمک به سیل زده ها اعزام شدند: «مگر می شود بی تفاوت ماند؟ آن هم وقتی بهترین دانشجویان و جوانان این سرزمین درگیر حادثه هستند.»
کمپین آن ها چهاردهم فروردین امسال در «فارس من» ثبت شد. کمپینی که خیلی زود رکورد زد و توانست بیش از 6000 حامی پیدا کند. حسینی البته معتقد است تعداد حامیان پویش خیلی بیشتر از این حرف ها است: «بچه ها رأی دادن در سامانه را بلد نبودند؛ آنقدر که مجبور شدم خودم یک پیام تلگرامی تهیه کنم و در آن نحوه صحیح رأی دادن را آموزش دهم! البته باز هم خیلی ها به جای امضا، کامنت می گذاشتند.»

 

برچسب ها: به احترام دانشجویان مناطق سیل زده، کنکور ارشد عقب افتاد موسسه کنکور بهترین موسسه کنکور بسته آموزشی موسسه کنکور تست زنی دی وی دی کنکوردیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد دانشگاه روزانهزمان تکمیل ظرفیت کنکور ارشد اعلام شد30 گام تا کنکور بخش پنجم آماده سازی شب کنکور30 گام تا کنکور بخش چهارم تمرین تکنیک های آرام بخش30 گام تا کنکور بخش سوم منابع مهم کنکور30 گام تا کنکور بخش دوم مکان مناسب برای مطالعه کنکور30 گام تا کنکور بخش اول نحوه برنامه ریزی برای کنکورآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش دومآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش اولآسیب‌های تنوع مدارساهمیت دروس عمومی در کنکور سراسریدانشگاه تهران جزئیات پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس را اعلام کردطرح جایگزین کنکور در مجلسمیزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99آموزش و پرورش نتوانست سوابق تحصیلی را به خوبی ایفا کندمنابع امتحانی کنکور سراسری سال ۱۳۹۹8 راه موفقیت در آزمون تستیپذیرش بدون آزمون در دانشگاه‌ها دائمی شدرشته های پرطرفدار در دانشگاه امیرکبیردرباره ارشد اقتصاد بیشتر بدانیم