venuspub
ورود / ثبت نام

تقویت ارتباط دانشگاه آزاد با صنعت جهت اشتغال زایی دانشجویان فنی و مهندسی

25/اسفند/1397 اخبار - اخبار دانشگاه بدون دیدگاه

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی گفت: برای اشتغالزایی در رشته های فنی مهندسی، دانشگاه آزاد اسلامی ارتباط با صنعت را تقویت می کند و  اولویت مهارت افزایی از آموزش برای ما بیشتر است.

 

دکتر سید محمودرضا آقامیری در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز در خصوص ایجاد معاونت ها در سازمان مرکزی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی اولین دانشگاهی بوده که معاونت ها را موضوع محور کرده است و معاونت علوم انسانی، معاونت فنی علوم و مهندسی و معاونت پزشکی در این دانشگاه راه اندازی شده که این تصمیم نشان دهنده اهمیت هر بخش معاونت ها برای دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در بخش علوم انسانی به دنبال ایجاد یک تحول جدید است و ایجاد رشته های بین رشته ای در علوم انسانی و حضور علوم انسانی کنار سایر رشته ها را خیلی جدی دنبال می کند.

آقامیری با اشاره به راه اندازی مدارس مهارتی در دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: برای رشته هایی مثل حقوق و روانشانسی، مدارس مهارتی را در نظر گرفتیم تا زمانی که دانشجویان فارغ التحصیل می شوند بتوانند نقش خود را به درستی ایفا کنند.


وی درپایان اظهار کرد: برای اشتغالزایی در رشته های فنی مهندسی، دانشگاه آزاد اسلامی ارتباط با صنعت را تقویت می کند و اولویت مهارت افزایی از آموزش برای ما بیشتر است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران تصریح کرد: در 6 حوزه به دنبال راه اندازی مدرسه مهارتی هستیم، به غیر از هنر که خیلی جدی دنبال می شود و دانشگاه استاد فرشچیان در استان تهران به وجود آمد، مدرسه مهارتی حقوق راه اندازی شد. با این حال مدرسه مهارتی روانشناسی راه اندازی خواهد شد و در رشته های فنی مهندسی هم ایجاد دو مدرسه مهارتی در دستور کار قرار گرفته اند.

برچسب ها: دانشگاه آزاد اسلامیدیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد دانشگاه روزانهزمان تکمیل ظرفیت کنکور ارشد اعلام شد30 گام تا کنکور بخش پنجم آماده سازی شب کنکور30 گام تا کنکور بخش چهارم تمرین تکنیک های آرام بخش30 گام تا کنکور بخش سوم منابع مهم کنکور30 گام تا کنکور بخش دوم مکان مناسب برای مطالعه کنکور30 گام تا کنکور بخش اول نحوه برنامه ریزی برای کنکورآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش دومآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش اولآسیب‌های تنوع مدارساهمیت دروس عمومی در کنکور سراسریدانشگاه تهران جزئیات پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس را اعلام کردطرح جایگزین کنکور در مجلسمیزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99آموزش و پرورش نتوانست سوابق تحصیلی را به خوبی ایفا کندمنابع امتحانی کنکور سراسری سال ۱۳۹۹8 راه موفقیت در آزمون تستیپذیرش بدون آزمون در دانشگاه‌ها دائمی شدرشته های پرطرفدار در دانشگاه امیرکبیردرباره ارشد اقتصاد بیشتر بدانیم