venuspub
ورود / ثبت نام

دانشگاه خوارزمی پیشرو در بحث زیست شناسی

2/شهریور/1398 اخبار - مقالات بدون دیدگاه

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های سلولی بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دانشگاه خوارزمی را با قدمت ترین دانشگاه ایران و پیشرو در بحث زیست شناسی برشمرد.

به نقل از دانشگاه خوارزمی، کنگره بین المللی جنبه های نوین زیست شناسی کاربردی در پردیس کرج، همزمان با یکصدمین سالگرد تاسیس دانشگاه خوارزمی برگزار شد.

دانشکده علوم زیستی با هدف معرفی دستاوردهای پژوهشی و ایجاد زمینه تبادل اندیشه و طرح مسائل علمی روز دنیا در علوم زیستی و تبادل نظر و همفکری دانشمندان و پژوهشگران فعال در این حوزه همزمان با یکصدمین سالگرد تاسیس دانشگاه خوارزمی، کنگره بین المللی جنبه های نوین زیست شناسی کاربردی را با حضور اندیشمندان داخلی و خارجی برگزار کرد.

این کنفرانس که به ریاست عبدالرحیم نوه ابراهیم سرپرست دانشگاه خوارزمی و مسئولیت علمی شهربانو عریان، چهره ماندگار زیست شناسی ایران برگزار شد.

 محققین و اساتید زیست شناسی و دانش پژوهان علوم مرتبط ضمن هم اندیشی در خصوص کاربردی شدن و ارتباط بیشتر با پزشکی و صنعت؛ همچنین آشنایی محققین با پتانسیل تحقیقاتی دانشگاه خوارزمی و بررسی تحقیقات جدید در زمینه فناوری سلول های بنیادی و کسب یافته های جدید در این زمینه و آخرین وضعیت راه اندازی شهر سلول در دانشگاه خوارزمی به ارائه مقالات و دستآوردهای تحقیقاتی خویش پرداختند.

در افتتاحیه کنفرانس امیرعلی حمیدیه دبیرستاد توسعه علوم و فنآوری های سلولی بنیادی معاونت علمی و فنآوری ریاست جمهوری در سخنانی ضمن بیان اهمیت موضوع همایش و نقش آن در حوزه زیست شناسی، دانشگاه خوارزمی را با قدمت ترین دانشگاه ایران و پیشرو در بحث زیست شناسی بر شمرد.

 

برچسب ها: دانشگاه خوارزمی پیشرو در بحث زیست شناسیدیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد دانشگاه روزانهزمان تکمیل ظرفیت کنکور ارشد اعلام شد30 گام تا کنکور بخش پنجم آماده سازی شب کنکور30 گام تا کنکور بخش چهارم تمرین تکنیک های آرام بخش30 گام تا کنکور بخش سوم منابع مهم کنکور30 گام تا کنکور بخش دوم مکان مناسب برای مطالعه کنکور30 گام تا کنکور بخش اول نحوه برنامه ریزی برای کنکورآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش دومآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش اولآسیب‌های تنوع مدارساهمیت دروس عمومی در کنکور سراسریدانشگاه تهران جزئیات پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس را اعلام کردطرح جایگزین کنکور در مجلسمیزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99آموزش و پرورش نتوانست سوابق تحصیلی را به خوبی ایفا کندمنابع امتحانی کنکور سراسری سال ۱۳۹۹8 راه موفقیت در آزمون تستیپذیرش بدون آزمون در دانشگاه‌ها دائمی شدرشته های پرطرفدار در دانشگاه امیرکبیردرباره ارشد اقتصاد بیشتر بدانیم