venuspub
ورود / ثبت نام

دومین نشست کنسرسیوم دانشگاه‌های ایران و اروپا در دانشگاه الزهرا(س) برگزار شد

21/اسفند/1397 اخبار دانشگاه - اخبار بدون دیدگاه

دومین نشست دانشگاه‌های عضو کنسرسیوم دانشگاهی با حضور مسئولان دانشگاه الزهرا(س)، کنسرواتور ملی هنر و حرفه فرانسه، دانشگاه بوعلی سینای همدان و مدیر دفتر منطقه‌ای اراسموس در گرجستان، به میزبانی دانشگاه الزهرا(س) برگزار شد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز به نقل از دانشگاه الزهرا (س)، در این نشست گزارشی درخصوص پتانسیل‌های دانشگاه الزهرا (س) به عنوان تنها دانشگاه تک جنسیتی زنان در ایران برای همکاری‌های بین‌المللی ارائه شد.

دکتر ساریخانی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بوعلی سینا نیز در سخنانی به معرفی تاریخچه تاسیس و امکانات و پتانسیل‌های دانشگاه بوعلی سینا در جهت همکاری‌های بین‌المللی پرداخت.
سپس دکتر آرام مدیر بین‌الملل دانشگاه بوعلی سینا آمادگی آن دانشگاه را برای همکاری بین‌المللی اعلام داشت و از اعضای کنسرسیوم دعوت کرد بازدید از دانشگاه بوعلی سینا را در برنامه آینده خود قرار دهند.
هیات میهمان پیش از تشکیل این نشست با همراهی ریاست و اساتید دانشکده هنر، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و مدیر همکاریهای علمی بین المللیدانشگاه الزهرا (س) از کارگاه‌های صنایع دستی، طراحی صنعتی و گالری هنر این دانشگاه بازدید کردند.

برچسب ها: آخرین اخبار کنکور اخبار کنکور ونوس اخبار دانشگاهی اخبار کنکور 98دیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

فهرست منابع کنکور سراسری 99 (نظام جدید و نظام قدیم)تکلیف داوطلبان نظام قدیم در کنکور ۹۹ چیست ؟تاثیر معدل در کنکور ۹۹30 دی؛ آخرین مهلت تکمیل ظرفیت پذیرش براساس سوابق تحصیلی کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزادارتقای 8 پله‌ای رتبه دانشگاه آزاد در پایگاه طلایه‌داران علم آیا دانشگاه هوشمند نیاز جامعه را رفع می‌کند؟محققان به کارمندان و دانشجویان و دانش آموزن چه هشداری می‌دهند ؟در چه تاریخی ثبت نام کنکور سراسری 99 انجام میشود؟ در کنکور 99 نظام جدید را انتخاب کنیم یا نظام قدیم ؟تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99اعلام برنامه زمانی و آخرین تغییرات کنکور 99 آیا آزمون سراسری 99 را بدون اعمال تأثیر قطعی معدل برگزار میکنند.درخشش عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس در جشنواره جوان خوارزمیآیا تدوین کتب درسی دانش‌آموزی و دانشجویی در مسیر استکبار ستیزی مفید است؟آیا ایجاد مراکز داخلی معتبر برای پذیرش مقاله در کشور امکان پذیر هست؟آیا آزمون زبان انگلیسی دانشگاه تربیت مدرس بهمن ماه برگزار می‌شود آیا دولت 30 درصد از شهریه دانشجویان را پرداخت می کند آیا رسانه‌ها نقش بسزایی در کمک به دانشجویان در انتخاب گرایش تحصیلی دارند ؟چرا توجه به بخش مشاوره برای انتخاب گرایش تحصیلی کم شده استدیگر مقطع دکتری ۶ تا ۹ سال طول نمی‌کشد