venuspub
ورود / ثبت نام

راهکارهای افزایش ساعت مطالعه کنکور

16/اردیبهشت/1398 مقالات بدون دیدگاه

راهکارهای افزایش ساعت مطالعه کنکور ، مجموعه ای از دستورالعمل هاست که شما به عنوان یک داوطلب کنکور باید به آنها توجه کرده و عمل کنید .نکته ای که باید در ابتدای این مطلب به آن اشاره کنیم این است که منظور از افزایش ساعت مطالعه کنکور ، ساعت مطالعه مفید است . ممکن است دانش آموزی ۸ ساعت در اتاق مطالعه باشد ولی در کل بیش از ۴ ساعت مطالعه مفید نداشته باشد. ونوس، موسسه آموزشی تخصصی کنکور با کیفیت بالا همراه همیشگی دانش آموزان در پشت سر گذاشتن کنکور می باشد. کنکوری های عزیز می توانند با ثبت نام در کلاس آنلاین ونوس و شرکت در همایش کنکور ونوس موفقیت خود در کنکور را تضمین کنند.


راهکارهای افزایش ساعت مطالعه کنکور

  • سحرخیز شدن کنکوری ها : در یک مقاله جدا به طور کامل در مورد سحرخیز شدن کنکوری ها و افزایش ساعت مطالعه شان صحبت کرده ایم .
  • حواس پرتی : یکی از دلایلی که باعث کاهش زمان مطالعه مفید می شود ، حواس پرتی است . جلوگیری از حواس پرتی در حین درس خواندن راهکارهایی دارد که در مقاله ای جدا به طور کامل توضیح داده ایم .
  • شبکه های اجتماعی : موبایل و دنیای مجازی بدون اینکه متوجه باشید ساعات زیادی شما را مشغول می کند . در مدتی که برای کنکور آماده می شوید از این مسائل دوری کنید .
  • از کورنومتر برای ثبت ساعت مطالعه استفاده کنید : یک روش خوب برای اینکه ساعات مرده خود را به نحو درستی استفاده کنید . آخر شب که کورنومتر  را چک می کنید ، متوجه خواهید شد حداقل ۲ ساعت بیشتر از روز قبل مطالعه داشته اید . مثلا زمانی که در تاکسی و اتوبوس بوده اید زمان خود را صرف مطالعه کرده اید . نکته : شما نیاز دارید برای زمان های که در اتاق مطالعه نیستید به منابع درسی با حجم کم دسترسی داشته باشد . راه حل استفاده از  ۱- فلش کارت ۲- خلاصه ۳- فایل صوتی می باشد.

راهکارهای افزایش ساعت مطالعه کنکور

  • برای درس خواندن برنامه ریزی را فراموش نکنید : سعی کنید یک برنامه جامع و درست  برای درس خواندن خود داشته باشید . گروه مشاوران کنکور پرستو در این راه به شما کمک می کنند .
  • امروز و فردا نکنید : یکی از شایع ترین دلایلی که برنامه درسی اجرا نمیشود ، محول کردن کار امروز به فرداست . کارشناسان با تحقیق و بررسی های فراوان علت این امر را نداشتن انگیزه کافی می دانند . به شما پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به نقش انگیزه در موفقیت کنکوری ها را از دست ندهید .

کنکوری ها توجه کنید!

ـ بررسی روش های مطالعه

ـ سعی کنيد در هنگام درس خواندن به رفع و رجوع ايرادات درسی بپردازيد.

ـ اصول و نکات کلیدی مطالعه و یادگیری

ـ از نظر سازنده مشاوران استفاده کنيد.

ـ توانايی های خود رادست کم نگيريد.

ـ  توجه به تغذیه و شرایط جسمانی کنکوری‌ها

ـ از کمک درسی ها استفاده لازم را ببريد

موسسه کنکور ونوس:

موسسه کنکور ونوس با درک عمیق نیاز های آموزشی نسل جدید ، از سال ۱۳۹۰ دست به اقدامی نوین زده است .این مؤسسه با بهره گیری از تخصص و تجربه اساتید نام آشنا و برجسته کشور (دکتر شهاب اناریدکتر آرامفرمهندس مهربان – مهندس یحیوی –مهندس دادبام-استاد آزاده-مهندس بنی هاشمی-دکتر سرکشیک زاده-دکتر سبحانی – استاد رادمان مهر -مهندس نصیری-مهندس حسینی- …) توانسته تکنولوژی آموزش شفاهی ، بصری دی وی دی کلیه کتاب های درسی دوره دبیرستان ( از اول تا پیش دانشگاهی ) را با رویکردی تشریحی ، تستی ، نکات کلیدی و جمع بندی طراحی و تولید نماید.
شماهایی که در درس های پایه کنکور مشکل دارید، نگران معدل پایان سال هستید، هنوز شروع به درس خوندنی نکردید، درس های پایه ای کنکور رو نخوندید، واسه کنکور استرس داری، سردرگم هستید، برنامه ریزی نکرده اید، راه موفقیت شما، از ونوس می گذره.

حتما بخوانید: ادبیات عمومی ، زبان انگلیسی

یکی از ویژگی های محصولات ونوس این است که بروی دی وی دی با کیفیت عرضه می شود و شما در هر زمان می توانید آنرا ببینید و این می تواند شما را در یادگیری، بسیار کمک نماید.

 

برچسب ها: افزایش ساعت مطالعه کنکور همایش کنکور ونوس موسسه آموزش کنکور ثبت نام در کلاس آنلاین مطالعه کنکور ثبت ساعت مطالعه اصول و نکات کلیدی مطالعه و یادگیریدیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد دانشگاه روزانهزمان تکمیل ظرفیت کنکور ارشد اعلام شد30 گام تا کنکور بخش پنجم آماده سازی شب کنکور30 گام تا کنکور بخش چهارم تمرین تکنیک های آرام بخش30 گام تا کنکور بخش سوم منابع مهم کنکور30 گام تا کنکور بخش دوم مکان مناسب برای مطالعه کنکور30 گام تا کنکور بخش اول نحوه برنامه ریزی برای کنکورآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش دومآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش اولآسیب‌های تنوع مدارساهمیت دروس عمومی در کنکور سراسریدانشگاه تهران جزئیات پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس را اعلام کردطرح جایگزین کنکور در مجلسمیزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99آموزش و پرورش نتوانست سوابق تحصیلی را به خوبی ایفا کندمنابع امتحانی کنکور سراسری سال ۱۳۹۹8 راه موفقیت در آزمون تستیپذیرش بدون آزمون در دانشگاه‌ها دائمی شدرشته های پرطرفدار در دانشگاه امیرکبیردرباره ارشد اقتصاد بیشتر بدانیم