venuspub
ورود / ثبت نام

فراخوان جذب دانشجو در دانشگاه ادیان و مذاهب

14/بهمن/1397 اخبار کنکور سراسری - اخبار بدون دیدگاه

دانشگاه ادیان و مذاهب طی اطلاعیه‌ای نحوه و زمان ثبت‌نام داوطلبان تحصیل در دو رشته «شیعه‌شناسی» و «فقه و حقوق اسلامی» در مقطع کارشناسی را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، در متن اطلاعیه دانشگاه غیر انتفاعی ادیان و مذاهب قم آمده است: پیرو اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، علاقه‌مندان به تحصیل در مقطع کارشناسی این رشته‌ها می‌توانند بدون شرکت در کنکور سراسری و تنها بر اساس سوابق تحصیلی خود از بهمن‌ماه ۱۳۹۷ تحصیل در دانشگاه ادیان و مذاهب را آغاز کنند.

تحصیل در این رشته‌ها به صورت غیرحضوری خواهد بود و دانشجویان می‌توانند با شرکت در کلاس‌های مجازی به تحصیل خود ادامه دهند.

داوطلبان باید همراه با مدارک ذیل ضمن مراجعه حضوری به دانشگاه تا حداکثر پایان وقت اداری ۱۵ بهمن ۹۷ اقدام به ثبت‌نام در رشته مورد علاقه خویش نمایند:

-اصل شناسنامه به همراه یک سری فتوکپی از تمام صفحات
-اصل کارت ملی و یک فتوکپی از پشت و روی کارت ملی
-مدرک معتبر دال بر تعیین وضعیت نظام وظیفه (ویژه داوطلبان مرد)
-مدرک پایه تحصیلی شامل دیپلم نظام قدیم و یا پیش‌دانشگاهی نظام جدید و یا کاردانی فنی به همراه یک سری فتوکپی و رسید تاییدیه تحصیلی از دفاتر پیش‌خوان دولت.
-شش قطعه عکس ۳×۴
-مبلغ ۲۲ هزار تومان (۲۲۰٫۰۰۰ ریال) بابت هزینه ثبت‌نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت اینترنتی دانشگاه به نشانی www.urd.ac.ir مراجعه نمایند.

برچسب ها: دانشگاه ادیان و مذاهب فراخوان جذب دانشجودیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

فهرست منابع کنکور سراسری 99 (نظام جدید و نظام قدیم)تکلیف داوطلبان نظام قدیم در کنکور ۹۹ چیست ؟تاثیر معدل در کنکور ۹۹30 دی؛ آخرین مهلت تکمیل ظرفیت پذیرش براساس سوابق تحصیلی کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزادارتقای 8 پله‌ای رتبه دانشگاه آزاد در پایگاه طلایه‌داران علم آیا دانشگاه هوشمند نیاز جامعه را رفع می‌کند؟محققان به کارمندان و دانشجویان و دانش آموزن چه هشداری می‌دهند ؟در چه تاریخی ثبت نام کنکور سراسری 99 انجام میشود؟ در کنکور 99 نظام جدید را انتخاب کنیم یا نظام قدیم ؟تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99اعلام برنامه زمانی و آخرین تغییرات کنکور 99 آیا آزمون سراسری 99 را بدون اعمال تأثیر قطعی معدل برگزار میکنند.درخشش عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس در جشنواره جوان خوارزمیآیا تدوین کتب درسی دانش‌آموزی و دانشجویی در مسیر استکبار ستیزی مفید است؟آیا ایجاد مراکز داخلی معتبر برای پذیرش مقاله در کشور امکان پذیر هست؟آیا آزمون زبان انگلیسی دانشگاه تربیت مدرس بهمن ماه برگزار می‌شود آیا دولت 30 درصد از شهریه دانشجویان را پرداخت می کند آیا رسانه‌ها نقش بسزایی در کمک به دانشجویان در انتخاب گرایش تحصیلی دارند ؟چرا توجه به بخش مشاوره برای انتخاب گرایش تحصیلی کم شده استدیگر مقطع دکتری ۶ تا ۹ سال طول نمی‌کشد