venuspub
ورود / ثبت نام

فردا؛ آغاز ثبت نام بدون کنکور ورودی مهر ۹۸

17/بهمن/1397
اخبار کنکور سراسری -
اخبار -
بدون دیدگاه

 فردا؛ آغاز ثبت نام بدون کنکور ورودی مهر ۹۸
توکلی گفت: ثبت نام برای پذیرش بدون کنکور ورودی مهر ماه ۹۸ از فردا ۱۷ بهمن در سایت سازمان سنجش آغاز می شود.
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، اظهار کرد: بر اساس مصوبه شانزدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش روز چهارشنبه ۱۲ دی ماه ۹۷ پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در مرحله بهمن ماه ۹۷ انجام شد، اطلاعیه و مدارک لازم برای پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی در ورودی مهر ماه ۹۸ از روز ۱۷ بهمن ماه بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار می گیرد.

وی ادامه داد: در ورودی بهمن ماه ۹۷ تعداد ۸ هزار و ۷۷۱ کد رشته محل وجود دارد که در این مرحله ۱۰۰ هزار نفر می توانند در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی جذب شوند.

توکلی ادامه داد: بر اساس مصوبه مذکور تنها در صورتی که در کد رشته ای ظرفیت خالی باقی مانده باشد، در ورودی مهر ۹۸، داوطلبان می توانند بر اساس سوابق تحصیلی اقدام به انتخاب کد رشته محل مورد علاقه خود کنند.

وی تاکید کرد: آن دسته از داوطلبان که در آزمون سراسری ۹۷ یا مرحله تکمیل ظرفیت همچنین در دوره نیمه متمرکز قبول شده اند، می توانند در مرحله پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی اقدام کنند که در صورت قبولی اولیه، قبولی قبلی این داوطلبان لغو می شود.

برچسب ها: فردا؛ آغاز ثبت نام بدون کنکور ورودی مهر ۹۸ موسسه کنکور بهترین موسسه کنکور تست زنی بسته آموزشی کنکور