venuspub
ورود / ثبت نام

نحوه برگزاری کنکور 99

31/شهریور/1398 اخبار بدون دیدگاه

نحوه برگزرای کنکور 99 : کنکور 99 با سوالات جداگانه نظام قدیم و نظام جدید طرح میشه . کنکور 99 کنکوری که هنوز شروع نشده ابهامات زیادی را برای داوطلبان ایجاد کرده است .

نحوه برگزرای کنکور 99

کنکور 98 اولین کنکوری است که با توجه به نظام جدید آموزشی استارت می خورد . با توجه به اینکه حجم زیادی از داوطلبان پشت کنکوری بودند ، سازمان سنجش تصمیم گرفت تا همچون دوره های گذشته با تغییرات نظام آموزشی فرصت دیگری به داوطلبان پشت کنکوری 98 داده شود . 

کنکور 99 نیز به زودی از راه می رسد و داوطلبان پشت کنکوری و فارغ التحصیل نظام قدیم همواره بخش زیادی از داوطلبان را تشکیل می دهند ، آن ها با توجه به فرصت کم برای آمادگی کنکور 98 خواستار برنامه ریزی مسئولان برای طراحی سوالات جداگانه مخصوص نظام قدیم هستند .

اما در آخرین اظهار نظرها در رابطه با نحوه طراحی سوالات کنکور 99 مسئولین آموزش و پرورش و سازمان سنجش تاکید کرده اند که در کنکور 99 تنها یکسری سوال و آن هم براساس کتب نظام جدید طراحی می شود و سایر داوطلبان فارغ التحصیل نیز براساس همین منابع خود را آماده کنند .

هر چند با توجه به اینکه در ابتدای کنکور 98 اعلام شد که برای کنکور 99 یکسری سوال طراحی می شود ، اما داوطلبان کنکور 99 می خواهند برای کنکور 99 نیز این فرصت در نظر گرفته شود تا براساس منابع نظام قدیم نیز سوالات طراحی شود و از هم اکنون سعی دارند تا با ایجاد کمپین های اعتراضی صدای خود را به گوش مسئولان برسانند

تا حدودی نیز می توان امیدوار بود که در کنکور 99 نیز همانند کنکور 98 برای داوطلبان نظام قدیم سوالات جداگانه طراحی شود . همانطور که تاثیر معدل برای کنکور 98 با اعتراض داوطلبان تاثیر معدل برای کنکور 98 از قطعی به مثبت تغییر پیدا کرد . و آخرین نمونه این امیدواری را در کامنت وزیر علوم در صفحه شخصی اش در اینستاگرام دیده می شود .

هنگامی که داوطلبان کنکور 99 نظام قدیم با درج کامنت و هشتگ های مختلف خواستار حمایت او از طرح سوال از منابع نظام قدیم در کنکور 99 بودند ، وزیر علوم نیز در پاسخ به این داوطلبان گفت :

همه فارغ التحصیلان کنکور 99 نظام قدیم با درج کامنت و هشتگ های مختلف خواستار حمایت او از طرح سوال از منابع نظام قدیم در کنکور 99 بودند . وزیر علوم نیز در پاسخ به این داوطلبان گفت :
همه فارغ التحصیلان نظام قدیم باید تلاش کنند تا در سال آینده ( کنکور 98 ) در بهترین رشته ها قبول شوند . برای سال 99 نیز در اواخر تابستان 98 تصمیم گیری نهایی خواهد شد .
طرخ تنها یک سوال در کنکور 99 فعلا لغو نشده ، ولی با توجه به شرایط زمان احتمال بررسی مجدد است .

برچسب ها: دانلود دی وی دی کنکور نمونه سوال کنکور 99 دی وی دی کنکور کنکور کنکور 99 نحوه برگزاری کنکور 99 سایت ونوس سایت اصلی موسسه ونوسدیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

خارجی‌ها دنبال جذب فارغ التحصیلان کشور هستند اعتبار مدرک دانشگاه‌های ایران در دنیاکلاس‌های نظری دانشگاه شریف مجازی شد/ سامانه‌های آموزش الکترونیکی به کمک دانشگاه آمد پرداخت حقوق به دانشجویان دکتری راه حلی برای حفظ نخبگان است؟ثبت نام و انتخاب واحد در دانشگاه پیام نور تا ۱۵ اسفند استسازمان امور دانشجویان در استان‌ها تشکیل می شودپذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی مستقل از کنکور استدوره‌های علمی کاربردی برای مهارتی شدن دانشجویان آزاد استدستورالعمل تشکیل هسته‌های دانشجویی «همیار مشاور امین» دانشگاه آزاد ابلاغ شدآغاز ثبت‌نام داوطلبان کارشناسی ارشد از امروزآنچه باید درباره ثبت نام در دوره های پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها بدانیدفهرست 40 رشته جدید دانشگاه تربیت مدرس اعلام شدجدیدترین آمار اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی احصاء شدآغاز مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور کارشناسی ارشد از دوشنبهمشاور‌های شغلی به دانشجویان باید قبل از ورود به دانشگاه باشدچگونگی طراحی سوالات کنکور سراسری 99 تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمونهاي سراسري سال 1399زمان ثبت نام پذیرفته شدگان فراگیر دانشگاه پیام نور اعلام شد آیا الزامات تقاضامحور شدن رساله‌های تحصیلات تکمیلی ابلاغ می‌شود؟استفاده از اساتید فاقد کد تدریس در مراکز علمی کاربردی ممنوع استآزمون سامفای دانشگاهی امروز برگزار می شود