venuspub
ورود / ثبت نام

نحوه برگزاری کنکور 99

31/شهریور/1398 اخبار بدون دیدگاه

نحوه برگزرای کنکور 99 : کنکور 99 با سوالات جداگانه نظام قدیم و نظام جدید طرح میشه . کنکور 99 کنکوری که هنوز شروع نشده ابهامات زیادی را برای داوطلبان ایجاد کرده است .

نحوه برگزرای کنکور 99

کنکور 98 اولین کنکوری است که با توجه به نظام جدید آموزشی استارت می خورد . با توجه به اینکه حجم زیادی از داوطلبان پشت کنکوری بودند ، سازمان سنجش تصمیم گرفت تا همچون دوره های گذشته با تغییرات نظام آموزشی فرصت دیگری به داوطلبان پشت کنکوری 98 داده شود . 

کنکور 99 نیز به زودی از راه می رسد و داوطلبان پشت کنکوری و فارغ التحصیل نظام قدیم همواره بخش زیادی از داوطلبان را تشکیل می دهند ، آن ها با توجه به فرصت کم برای آمادگی کنکور 98 خواستار برنامه ریزی مسئولان برای طراحی سوالات جداگانه مخصوص نظام قدیم هستند .

اما در آخرین اظهار نظرها در رابطه با نحوه طراحی سوالات کنکور 99 مسئولین آموزش و پرورش و سازمان سنجش تاکید کرده اند که در کنکور 99 تنها یکسری سوال و آن هم براساس کتب نظام جدید طراحی می شود و سایر داوطلبان فارغ التحصیل نیز براساس همین منابع خود را آماده کنند .

هر چند با توجه به اینکه در ابتدای کنکور 98 اعلام شد که برای کنکور 99 یکسری سوال طراحی می شود ، اما داوطلبان کنکور 99 می خواهند برای کنکور 99 نیز این فرصت در نظر گرفته شود تا براساس منابع نظام قدیم نیز سوالات طراحی شود و از هم اکنون سعی دارند تا با ایجاد کمپین های اعتراضی صدای خود را به گوش مسئولان برسانند

تا حدودی نیز می توان امیدوار بود که در کنکور 99 نیز همانند کنکور 98 برای داوطلبان نظام قدیم سوالات جداگانه طراحی شود . همانطور که تاثیر معدل برای کنکور 98 با اعتراض داوطلبان تاثیر معدل برای کنکور 98 از قطعی به مثبت تغییر پیدا کرد . و آخرین نمونه این امیدواری را در کامنت وزیر علوم در صفحه شخصی اش در اینستاگرام دیده می شود .

هنگامی که داوطلبان کنکور 99 نظام قدیم با درج کامنت و هشتگ های مختلف خواستار حمایت او از طرح سوال از منابع نظام قدیم در کنکور 99 بودند ، وزیر علوم نیز در پاسخ به این داوطلبان گفت :

همه فارغ التحصیلان کنکور 99 نظام قدیم با درج کامنت و هشتگ های مختلف خواستار حمایت او از طرح سوال از منابع نظام قدیم در کنکور 99 بودند . وزیر علوم نیز در پاسخ به این داوطلبان گفت :
همه فارغ التحصیلان نظام قدیم باید تلاش کنند تا در سال آینده ( کنکور 98 ) در بهترین رشته ها قبول شوند . برای سال 99 نیز در اواخر تابستان 98 تصمیم گیری نهایی خواهد شد .
طرخ تنها یک سوال در کنکور 99 فعلا لغو نشده ، ولی با توجه به شرایط زمان احتمال بررسی مجدد است .

برچسب ها: دانلود دی وی دی کنکور نمونه سوال کنکور 99 دی وی دی کنکور کنکور کنکور 99 نحوه برگزاری کنکور 99 سایت ونوس سایت اصلی موسسه ونوسدیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

93درصد دانشجویان دانشگاه آزاد بدون آزمون جذب می شوندارزیابی دقیق و رتبه بندی مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامیامکان ثبت نام مجدد در کنکور ارشد ۹۹ در نیمه بهمن ماه فهرست منابع کنکور سراسری 99 (نظام جدید و نظام قدیم)تکلیف داوطلبان نظام قدیم در کنکور ۹۹ چیست ؟تاثیر معدل در کنکور ۹۹30 دی؛ آخرین مهلت تکمیل ظرفیت پذیرش براساس سوابق تحصیلی کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزادارتقای 8 پله‌ای رتبه دانشگاه آزاد در پایگاه طلایه‌داران علم آیا دانشگاه هوشمند نیاز جامعه را رفع می‌کند؟محققان به کارمندان و دانشجویان و دانش آموزن چه هشداری می‌دهند ؟در چه تاریخی ثبت نام کنکور سراسری 99 انجام میشود؟ در کنکور 99 نظام جدید را انتخاب کنیم یا نظام قدیم ؟تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99اعلام برنامه زمانی و آخرین تغییرات کنکور 99 آیا آزمون سراسری 99 را بدون اعمال تأثیر قطعی معدل برگزار میکنند.درخشش عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس در جشنواره جوان خوارزمیآیا تدوین کتب درسی دانش‌آموزی و دانشجویی در مسیر استکبار ستیزی مفید است؟آیا ایجاد مراکز داخلی معتبر برای پذیرش مقاله در کشور امکان پذیر هست؟آیا آزمون زبان انگلیسی دانشگاه تربیت مدرس بهمن ماه برگزار می‌شود آیا دولت 30 درصد از شهریه دانشجویان را پرداخت می کند