venuspub
ورود / ثبت نام

نحوه خواندن فیزیک برای کنکور

18/اردیبهشت/1398 مقالات بدون دیدگاه

نحوه خواندن فیزیک برای کنکور: یکی از نکات مهم موفقیت در کنکور پیدا کردن روشی مناسب برای مطالعه درس های کنکوری است و ما در این مطلب به نحوه خواندن فیزیک برای کنکور می پردازیم. ونوس، موسسه آموزشی تخصصی کنکور با کیفیت بالا همراه همیشگی دانش آموزان در پشت سر گذاشتن کنکور می باشد. کنکوری های عزیز می توانند با ثبت نام در کلاس آنلاین ونوس و شرکت در همایش کنکور ونوس موفقیت خود در کنکور را تضمین کنند.

خلاصه نویسی اولین روش خواندن فیزیک برای کنکور

خلاصه نویسی نهایی را زمانی انجام دهید که درس را کاملا فهمیده باشید و مسئله های زیادی را حل کرده باشید .اگر خلاصه نویسی به صورت مرتب ، مستمر و صحیح باشد می تواند در موفقیت شما تاثیر زیادی بگذارد .

کتاب تست فیزیک

برخی به اشتباه تصور می‌كنند تست زنی جدای از درس خواندن است و تست‌ زنی را به زمان دیگری موكول می‌كنند. غافل از اینكه تست زدن، مثل حل مثال و تمرین جزئی مهم از یادگیری است به همین دلیل پیشنهاد می کنیم مقاله یادگیری تکنیک و شیوه صحیح تست زدن در کنکور را مطالعه کنید . برای پیشرفت در درس فیزیک می توانید از محصولات فیزیک ونوس که شامل فیزیک پایه دهم ، فیزیک پایه یازدهم استفاده کنید.

افزایش سرعت عمل

سرعت خود را در درس فیزیک و سؤال‌های محاسباتی افزایش دهید. با زدن تست های آموزشی و آزمونی زیاد می توانید ضریب خطا خود را به شدت پایین بیاورید و از طرفی سرعت عمل شما به طور چشم گیری افزایش خواهد یافت.

برای افزایش سرعت و دقت تست‌های زمان دار کار کنید. در کنکور سراسری برای پاسخ گویی به هر یک از مسائل درس ریاضی و فیزیک در صفحه سوالات جای بسیار کمی خواهید داشت برای عادت کردن به این امر بهتر است در منزل و در آزمون های آزمایشی نیز در فضای کمی به سوالات پاسخ دهید تا در روز کنکور آمادگی کافی داشته باشید و گیج و سردرگم نشوید. زدن تست به صورت روزانه یا یک روز در میان را به شما توصیه می کنیم تا مطالب همیشه برایتان مرور شود و آمادگی کافی داشته باشید.موسسه ونوس به فکر دانش آموزان رشته تجربی نیز بوده است و دانش آموزان این رشته می توانند از محصولات تخصصی  فیزیک رشته تجربی که شامل جمع بندی فیزیک تجربی ، فیزیک پایه دهم تجربی ،فیزیک پایه یازدهم تجربی ، فیزیک پایه دوازدهم تجربی است استفاده کنند.موسسه ونوس برای همه ی کنکوری های عزیز آرزوی موفقیت دارد.

رعایت کردن نکات خواندن فیزیک برای کنکور

قبل از اینکه به سراغ مثال‌ها و تمرین‌های کتاب درسی بروید ، متن درس فیزیک را با دقت بخوانید و کاملا آن را بفهمید. برای حل سؤال‌های فیزیک هرگز از ماشین حساب استفاده نکنید و مسأله‌ها را حتما تا آخر حل کنید. سرعت محاسبه‌ها در کنکور خیلی مهم است. باید با حل سؤال‌های مختلف، سرعت محاسبه‌ی خود را افزایش دهید.

کنکوری ها توجه کنید!

ـ بررسی روش های مطالعه

ـ سعی کنيد در هنگام درس خواندن به رفع و رجوع ايرادات درسی بپردازيد.

ـ اصول و نکات کلیدی مطالعه و یادگیری

ـ از نظر سازنده مشاوران استفاده کنيد.

ـ توانايی های خود رادست کم نگيريد.

ـ  توجه به تغذیه و شرایط جسمانی کنکوری‌ها

ـ از کمک درسی ها استفاده لازم را ببريد

موسسه کنکور ونوس:

موسسه کنکور ونوس با درک عمیق نیاز های آموزشی نسل جدید ، از سال ۱۳۹۰ دست به اقدامی نوین زده است .این مؤسسه با بهره گیری از تخصص و تجربه اساتید نام آشنا و برجسته کشور (دکتر شهاب اناریدکتر آرامفرمهندس مهربانمهندس یحیوی –مهندس دادبام-استاد آزاده-مهندس بنی هاشمی-دکتر سرکشیک زاده-دکتر سبحانی – استاد رادمان مهر -مهندس نصیری-مهندس حسینی- …) توانسته تکنولوژی آموزش شفاهی ، بصری دی وی دی کلیه کتاب های درسی دوره دبیرستان ( از اول تا پیش دانشگاهی ) را با رویکردی تشریحی ، تستی ، نکات کلیدی و جمع بندی طراحی و تولید نماید.
شماهایی که در درس های پایه کنکور مشکل دارید، نگران معدل پایان سال هستید، هنوز شروع به درس خوندنی نکردید، درس های پایه ای کنکور رو نخوندید، واسه کنکور استرس داری، سردرگم هستید، برنامه ریزی نکرده اید، راه موفقیت شما، از ونوس می گذره.

حتما بخوانید: جمع بندي فيزيك ، فیزیک پایه دوازدهم تجربی

یکی از ویژگی های محصولات ونوس این است که بروی دی وی دی با کیفیت عرضه می شود و شما در هر زمان می توانید آنرا ببینید و این می تواند شما را در یادگیری، بسیار کمک نماید.

 

برچسب ها: موسسه آموزشی تخصصی کنکور ثبت نام در کلاس آنلاین همایش کنکور ونوس اولین روش خواندن فیزیک برای کنکور کتاب تست فیزیک نکات خواندن فیزیک برای کنکور موسسه کنکور استاد شهاب اناری محصولات ونوس روش خواندن فیزیک روش خواندن فیزیک برای کنکور نحوه خواندن فیزیک برای کنکور فیزیک پایه دوازدهم تجربی فیزیک پایه یازدهم تجربی جمع بندی فیزیک تجربیدیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد دانشگاه روزانهزمان تکمیل ظرفیت کنکور ارشد اعلام شد30 گام تا کنکور بخش پنجم آماده سازی شب کنکور30 گام تا کنکور بخش چهارم تمرین تکنیک های آرام بخش30 گام تا کنکور بخش سوم منابع مهم کنکور30 گام تا کنکور بخش دوم مکان مناسب برای مطالعه کنکور30 گام تا کنکور بخش اول نحوه برنامه ریزی برای کنکورآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش دومآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش اولآسیب‌های تنوع مدارساهمیت دروس عمومی در کنکور سراسریدانشگاه تهران جزئیات پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس را اعلام کردطرح جایگزین کنکور در مجلسمیزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99آموزش و پرورش نتوانست سوابق تحصیلی را به خوبی ایفا کندمنابع امتحانی کنکور سراسری سال ۱۳۹۹8 راه موفقیت در آزمون تستیپذیرش بدون آزمون در دانشگاه‌ها دائمی شدرشته های پرطرفدار در دانشگاه امیرکبیردرباره ارشد اقتصاد بیشتر بدانیم