venuspub
ورود / ثبت نام

نحوه و روش خواندن ریاضی برای کنکور

18/اردیبهشت/1398 مقالات بدون دیدگاه

نحوه و روش خواندن ریاضی برای کنکور : اولین قدم برای یادگیری مفهومی ریاضی گوش کردن و یادگیری کامل مطلب در سر کلاس درس می باشد، برای گرفتن نتیجه مناسب باید از همان کلاس درس ریاضی را خوب یاد بگیرید. پس از جزوه استاد و درسنامه بهتر است تست هایی را در غالب تست های آموزشی برای یادگیری هر چه بیشتر مطالب و آشنایی با ریزه کاری های آن ها حل کنید قابل ذکر است در زدن تست های آموزشی زمان برای ما اهمیت ندارد و فقط هدف یادگیری است. ونوس، موسسه آموزشی تخصصی کنکور با کیفیت بالا همراه همیشگی دانش آموزان در پشت سر گذاشتن کنکور می باشد. کنکوری های عزیز می توانند با ثبت نام در کلاس آنلاین ونوس و شرکت در همایش کنکور ونوس موفقیت خود در کنکور را تضمین کنند.

برای پیشرفت در ریاضی می توانید از محصولات ریاضی ونوس که شامل ریاضی پایه دهم ، ریاضی پایه یازدهم  استفاده کنید. موسسه ونوس به فکر دانش آموزان رشته تجربی نیز بوده است و دانش آموزان این رشته می توانند از محصولات تخصصی رشته تجربی که شامل آمار تجربی ، ریاضی پایه دهم تجربی ، ریاضی پایه یازدهم تجربی ، ریاضی پایه دوازدهم تجربی است استفاده کنند.موسسه ونوس برای همه ی کنکوری های عزیز آرزوی موفقیت دارد.

با روش خواندن ریاضی برای کنکور آشنا شوید:

۱ – فهم مسئله:
برای رسیدن به درک درستی از مساله داوطلب باید قادر به پاسخگویی به سوالات زیر باشد: مجهول چیست؟ داده ها کدام است؟ شرط چیست؟ آیا تحقق یافتن شرط مسئله امکان پذیر می باشد؟ آیا شرط مسئله برای تعیین مجهول کفایت خواهد کرد؟ یا شرط مسئله کافی است؟ آیا شرط مسئله زائد است؟

 ۲ – ایجاد نقشه مناسب برای حل مسئله
داوطلب بایستی تمام سعی خود را کند که بین داده ها و مجهول ها ارتباط پیدا کند و در صورت عدم ارتباط مستقیم بین آنها باید کمکی را در نظر بگیرد برای آنکه بتواند برای حل مسئله نقشه ای مناسب را طراحی کند. محصول آموزشی
ریاضی سال دوم تجربی یکی از محصولات پر فروش می باشد که مورد استقبال کنکوری ها قرار گرفته است.

۳ – اجرای نقشه طراحی شده
پس از طراحی نقشه مناسب حال وقت آن است که آنرا اجرا کنید، بایستی تمام جوانب را در نظر بگیرد و اگر منتهی به پاسخ نمی شود بتواند طرح جدید دیگری را تهیه و اجزا کند.

۴ – بازنگری برای عملکرد نقشه
امتحان کردن جوابی که بدست آمده است پس از پایان اجرا، حل کننده مساله باید بازنگری بر تمامی مراحل اجرای طرح داشته باشد، برای رسیدن به موفقیت.

موسسه کنکور ونوس:

موسسه کنکور ونوس با درک عمیق نیاز های آموزشی نسل جدید ، از سال ۱۳۹۰ دست به اقدامی نوین زده است .این مؤسسه با بهره گیری از تخصص و تجربه اساتید نام آشنا و برجسته کشور (دکتر شهاب اناریدکتر آرامفرمهندس مهربانمهندس یحیویمهندس دادبام-استاد آزاده-مهندس بنی هاشمی-دکتر سرکشیک زاده-دکتر سبحانی – استاد رادمان مهر -مهندس نصیری-مهندس حسینی- …) توانسته تکنولوژی آموزش شفاهی ، بصری دی وی دی کلیه کتاب های درسی دوره دبیرستان ( از اول تا پیش دانشگاهی ) را با رویکردی تشریحی ، تستی ، نکات کلیدی و جمع بندی طراحی و تولید نماید.
شماهایی که در درس های پایه کنکور مشکل دارید، نگران معدل پایان سال هستید، هنوز شروع به درس خوندنی نکردید، درس های پایه ای کنکور رو نخوندید، واسه کنکور استرس داری، سردرگم هستید، برنامه ریزی نکرده اید، راه موفقیت شما، از ونوس می گذره.

حتما بخوانید: جمع‌بندی ریاضی، ریاضیات گسسته ، حسابان

یکی از ویژگی های محصولات ونوس این است که بروی دی وی دی با کیفیت عرضه می شود و شما در هر زمان می توانید آنرا ببینید و این می تواند شما را در یادگیری، بسیار کمک نماید.

 

برچسب ها: ریاضی تدریس بنی هاشمی حسابان دیفرانسیل همایش کنکور ونوس موسسه کنکور موسسه ونوس جمع بندی تجربی ریاضی تجربی کنکور خواندن ریاضی نحوه خواندن ریاضی کنکور روش خواندن ریاضی کنکور نحوه و روش خواندن ریاضی برای کنکور ریاضی تدریس استاد دادبام ریاضی پایه یازدهم تجربی ریاضی پایه دوازدهم تجربی آمار تجربیدیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد دانشگاه روزانهزمان تکمیل ظرفیت کنکور ارشد اعلام شد30 گام تا کنکور بخش پنجم آماده سازی شب کنکور30 گام تا کنکور بخش چهارم تمرین تکنیک های آرام بخش30 گام تا کنکور بخش سوم منابع مهم کنکور30 گام تا کنکور بخش دوم مکان مناسب برای مطالعه کنکور30 گام تا کنکور بخش اول نحوه برنامه ریزی برای کنکورآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش دومآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش اولآسیب‌های تنوع مدارساهمیت دروس عمومی در کنکور سراسریدانشگاه تهران جزئیات پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس را اعلام کردطرح جایگزین کنکور در مجلسمیزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99آموزش و پرورش نتوانست سوابق تحصیلی را به خوبی ایفا کندمنابع امتحانی کنکور سراسری سال ۱۳۹۹8 راه موفقیت در آزمون تستیپذیرش بدون آزمون در دانشگاه‌ها دائمی شدرشته های پرطرفدار در دانشگاه امیرکبیردرباره ارشد اقتصاد بیشتر بدانیم