venuspub
ورود / ثبت نام

پذیرش ۲۰۰ دانشجو در دانشگاه فرهنگیان کاشمر از سال آینده

21/اسفند/1397 اخبار دانشگاه - اخبار بدون دیدگاه

مدیر آموزش و پرورش کاشمر گفت: با راه‌اندازی دانشگاه فرهنگیان در این شهرستان موافقت شد و از مهرماه سال آینده ۲۰۰ دانشجو پذیرش می‌شوند.

به گزارش ایسنا، علی طاهریان در آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش سال ۹۷ که در محل فرمانداری کاشمر برگزار شد، عنوان کرد: از یک سال قبل به دنبال ایجاد دانشگاه فرهنگیان در کاشمر بودیم که با پیگیری‌های صورت گرفته توسط فرمانداری و نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی و جلساتی که با رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور برگزار شد، سرانجام موافقت‌های لازم اخذ شد.

وی بیان کرد: بر اساس دستور رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور از ابتدای مهرماه در دانشگاه فرهنگیان کاشمر پذیرش دانشجو خواهیم داشت و با موافقت برای پذیرش ۲۰۰ دانشجو از محل تبصره ماده ۲۸ استخدامی‌های کشور از مهرماه فعالیت این دانشگاه در کاشمر آغاز خواهد شد.

طاهریان گفت: به رغم اینکه دانشگاه‌های منطقه با افت دانشجو مواجه هستند، بدون شک ورود ۲۰۰ دانشجو در منطقه از منظر اقتصادی و اجتماعی بسیار تاثیرگذار خواهد بود. با بررسی‌های انجام شده محل دانشگاه فرهنگیان کاشمر به صورت موقت در کانون فرهنگی تربیتی لقمان و خوابگاه آن‌ها در محل خوابگاه قبلی نمونه ایمان در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: به دلیل حساسیتی که در جابه‌جایی کانون‌های فرهنگی تربیتی وجود دارد، فضای بهتری را به این کانون اختصاص داده‌ایم.

برچسب ها: دانشگاه فرهنگیان افزایش ظرفیت دانشگاه دانشگاه فرهنگیان کاشمر آموزش و پرورش کاشمردیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

فهرست منابع کنکور سراسری 99 (نظام جدید و نظام قدیم)تکلیف داوطلبان نظام قدیم در کنکور ۹۹ چیست ؟تاثیر معدل در کنکور ۹۹30 دی؛ آخرین مهلت تکمیل ظرفیت پذیرش براساس سوابق تحصیلی کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزادارتقای 8 پله‌ای رتبه دانشگاه آزاد در پایگاه طلایه‌داران علم آیا دانشگاه هوشمند نیاز جامعه را رفع می‌کند؟محققان به کارمندان و دانشجویان و دانش آموزن چه هشداری می‌دهند ؟در چه تاریخی ثبت نام کنکور سراسری 99 انجام میشود؟ در کنکور 99 نظام جدید را انتخاب کنیم یا نظام قدیم ؟تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99اعلام برنامه زمانی و آخرین تغییرات کنکور 99 آیا آزمون سراسری 99 را بدون اعمال تأثیر قطعی معدل برگزار میکنند.درخشش عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس در جشنواره جوان خوارزمیآیا تدوین کتب درسی دانش‌آموزی و دانشجویی در مسیر استکبار ستیزی مفید است؟آیا ایجاد مراکز داخلی معتبر برای پذیرش مقاله در کشور امکان پذیر هست؟آیا آزمون زبان انگلیسی دانشگاه تربیت مدرس بهمن ماه برگزار می‌شود آیا دولت 30 درصد از شهریه دانشجویان را پرداخت می کند آیا رسانه‌ها نقش بسزایی در کمک به دانشجویان در انتخاب گرایش تحصیلی دارند ؟چرا توجه به بخش مشاوره برای انتخاب گرایش تحصیلی کم شده استدیگر مقطع دکتری ۶ تا ۹ سال طول نمی‌کشد