venuspub
ورود / ثبت نام

پذیرش ۲۰۰ دانشجو در دانشگاه فرهنگیان کاشمر از سال آینده

21/اسفند/1397 اخبار دانشگاه - اخبار بدون دیدگاه

مدیر آموزش و پرورش کاشمر گفت: با راه‌اندازی دانشگاه فرهنگیان در این شهرستان موافقت شد و از مهرماه سال آینده ۲۰۰ دانشجو پذیرش می‌شوند.

به گزارش ایسنا، علی طاهریان در آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش سال ۹۷ که در محل فرمانداری کاشمر برگزار شد، عنوان کرد: از یک سال قبل به دنبال ایجاد دانشگاه فرهنگیان در کاشمر بودیم که با پیگیری‌های صورت گرفته توسط فرمانداری و نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی و جلساتی که با رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور برگزار شد، سرانجام موافقت‌های لازم اخذ شد.

وی بیان کرد: بر اساس دستور رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور از ابتدای مهرماه در دانشگاه فرهنگیان کاشمر پذیرش دانشجو خواهیم داشت و با موافقت برای پذیرش ۲۰۰ دانشجو از محل تبصره ماده ۲۸ استخدامی‌های کشور از مهرماه فعالیت این دانشگاه در کاشمر آغاز خواهد شد.

طاهریان گفت: به رغم اینکه دانشگاه‌های منطقه با افت دانشجو مواجه هستند، بدون شک ورود ۲۰۰ دانشجو در منطقه از منظر اقتصادی و اجتماعی بسیار تاثیرگذار خواهد بود. با بررسی‌های انجام شده محل دانشگاه فرهنگیان کاشمر به صورت موقت در کانون فرهنگی تربیتی لقمان و خوابگاه آن‌ها در محل خوابگاه قبلی نمونه ایمان در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: به دلیل حساسیتی که در جابه‌جایی کانون‌های فرهنگی تربیتی وجود دارد، فضای بهتری را به این کانون اختصاص داده‌ایم.

برچسب ها: دانشگاه فرهنگیان افزایش ظرفیت دانشگاه دانشگاه فرهنگیان کاشمر آموزش و پرورش کاشمر



دیدگاه
دیدگاه شما :