venuspub
ورود / ثبت نام

چند توصیه مهم برای کنکوری ها

16/اردیبهشت/1398 مقالات بدون دیدگاه

چند توصیه مهم برای کنکوری ها : خستگی در این روز های نزدیک به کنکور امر طبیعی است .همه ی کنکورهای این حالات را دارند پس فقط مختص شما نیست نگران نباشید . در این مطلب قصد داریم تا نکاتی درباره روزهای باقیمانده کنکور یادآور شویم . البته اگر شما در یک موسسه کنکور ثبت نام کرده باشید حتما مشاور موسسه کنکور این نکات را برای شما توضیح داده است .

چند توصیه مهم برای کنکوری ها

1- شاید خسته شده‌ باشید؛ ولی ناامید هرگز. خستگی با ناامیدی متفاوت است. نباید خستگی منجر به ناامیدی شود. هنوز یک‌سوم زمان باقی است.

2- کم‌کم دو توهم بزرگ به‌سراغ شما می‌آید. برترها دچار توهم یادگیری و تکراری‌بودن مطالب می‌شوند و بقیه‌ی دانش‌آموزان دچار توهم فراموشی. هر دو توهم را می‌توان با تست بیشتر و شرکت در آزمون‌ها از بین برد. آزمون همچون آینه‌ای شفاف، واقعیت‌ها را به شما نشان می‌دهد.

3- به فکر تمام‌کردن درس‌ها زودتر از برنامه‌ی راهبردی نباشید. ترسی هم از تمام‌نشدن درس‌ها نداشته باشید. برنامه‌ی راهبردی شما را به سرمنزل مقصود خواهد رساند.

4- حتی‌الامکان در کلاس‌های جدید ثبت‌نام نکنید؛ ولی شرکت در همایش‌های مبحثی با توجه به نیاز درسی‌تان مفید خواهد بود.

5- قبل از امتحانات (17 فروردین تا 29 اردیبهشت) ضمن اینکه سهم تست‌زنی را کمی بیشتر می‌کنید، زمان بیشتری هم نسبت به قبل برای درس‌های حفظی لحاظ کنید. در درس‌هایی مثل زیست‌شناسی که مباحث ترکیبی دارند، سعی کنید جمع‌بندی مبحثی ترکیبی از هر سه پایه داشته باشید.

6- امتحانات خردادماه را جدی بگیرید. در ایام امتحانات اولویت با درس‌های دوازدهم و کسب نمره‌ی 20 است (یعنی خواندن تستی و تشریحی توأمان با درنظرگرفتن همه‌ی ریزه‌کاری‌ها). فراموش نکنید سال دوازدهم بیشترین تأثیر را در کنکور دارد. از امتحانات فرصت مناسبی برای رسیدن به تسلط کامل در این درس‌ها بسازید.

7- حتماً بعد از امتحانات، دوره‌ی انتقالی 5‌روزه (برای هرچه نخوانده‌اید) در نظر بگیرید.

8- بعد از دوره‌ی انتقالی، دوره‌ی جمع‌بندی (روش دو یا سه‌روزیک‌بار) را با کتاب زرد اختصاصی اجرا کنید. منابع آموزشی این دوره، خاص و محدود است. با راهنمایی پشتیبان و تهیه‌ی منبع اصلی، خود را در منابع مختلف غرق نکنید.

موسسه کنکور ونوس:

موسسه کنکور ونوس با درک عمیق نیاز های آموزشی نسل جدید ، از سال ۱۳۹۰ دست به اقدامی نوین زده است .این مؤسسه با بهره گیری از تخصص و تجربه اساتید نام آشنا و برجسته کشور (دکتر شهاب اناریدکتر آرامفرمهندس مهربان – مهندس یحیوی –مهندس دادبام-استاد آزاده-مهندس بنی هاشمی-دکتر سرکشیک زاده-دکتر سبحانی – استاد رادمان مهر -مهندس نصیری-مهندس حسینی- …) توانسته تکنولوژی آموزش شفاهی ، بصری دی وی دی کلیه کتاب های درسی دوره دبیرستان ( از اول تا پیش دانشگاهی ) را با رویکردی تشریحی ، تستی ، نکات کلیدی و جمع بندی طراحی و تولید نماید.
شماهایی که در درس های پایه کنکور مشکل دارید، نگران معدل پایان سال هستید، هنوز شروع به درس خوندنی نکردید، درس های پایه ای کنکور رو نخوندید، واسه کنکور استرس داری، سردرگم هستید، برنامه ریزی نکرده اید، راه موفقیت شما، از ونوس می گذره.

یکی از ویژگی های محصولات ونوس این است که بروی دی وی دی با کیفیت عرضه می شود و شما در هر زمان می توانید آنرا ببینید و این می تواند شما را در یادگیری، بسیار کمک نماید.

 

برچسب ها: خرید دی وی دی کنکور ریاضی خرید دی وی دی کنکور انسانی قیمت دی وی دی کنکور خرید دی وی دی کنکور تجربی خرید دی وی دی کنکور مخصوص روزهای آخر چند توصیه مهم برای کنکوری ها نکات ویژه برای روزهای پایانی کنکور موسسه کنکور ونوسدیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد دانشگاه روزانهزمان تکمیل ظرفیت کنکور ارشد اعلام شد30 گام تا کنکور بخش پنجم آماده سازی شب کنکور30 گام تا کنکور بخش چهارم تمرین تکنیک های آرام بخش30 گام تا کنکور بخش سوم منابع مهم کنکور30 گام تا کنکور بخش دوم مکان مناسب برای مطالعه کنکور30 گام تا کنکور بخش اول نحوه برنامه ریزی برای کنکورآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش دومآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش اولآسیب‌های تنوع مدارساهمیت دروس عمومی در کنکور سراسریدانشگاه تهران جزئیات پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس را اعلام کردطرح جایگزین کنکور در مجلسمیزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99آموزش و پرورش نتوانست سوابق تحصیلی را به خوبی ایفا کندمنابع امتحانی کنکور سراسری سال ۱۳۹۹8 راه موفقیت در آزمون تستیپذیرش بدون آزمون در دانشگاه‌ها دائمی شدرشته های پرطرفدار در دانشگاه امیرکبیردرباره ارشد اقتصاد بیشتر بدانیم