venuspub
ورود / ثبت نام

کارگاه آموزشی زبان انگلیسی در دانشگاه الزهرا برگزار می‌شود

23/اسفند/1397 اخبار - اخبار دانشگاه بدون دیدگاه

کارگاه آموزشی زبان انگلیسی با محوریت کتاب ۵۰۴ واژه ضروری در دانشگاه الزهرا برگزار می‌شود.

به گزارش «باشگاه دانشجویان» ایسنا، انجمن علمی دانشجویی اقتصاد دانشگاه الزهرا با هدف مهارت‌افزایی دانشجویان در زبان انگلیسی کارگاهی آموزشی با عنوان ۵۰۴ واژه ضروری زبان انگلیسی طراحی کرده و مریم غفور بروجردی و فاطمه کریمی به عنوان مدرس و سخنران در آن حضور دارند.

غفور بروجردی علاوه بر تدریس زبان انگلیسی دارای کارشناس ارشد اقتصاد از دانشگاه الزهرا و فاطمه کریمی نیز دانشجوی اقتصاد این دانشگاه است.

اولین جلسه این کارگاه در روز شنبه ۱۶ اسفندماه برگزار شد و جلسات بعدی آن ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ و همچنین ۱۵، ۲۲ و ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ خواهد بود. کارگاه در دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی، طبقه زیر همکف، کلاس ۹۱ و از ساعت ۸ تا ۱۳ برگزار می‌شود و شرکت در آن برای جامعه دانشگاهی الزهرا آزاد است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۱۰۶۶۸۳۰۴۲ تماس بگیرند.

برچسب ها: کارگاه آموزشی زبان انگلیسی دانشگاه الزهرادیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد دانشگاه روزانهزمان تکمیل ظرفیت کنکور ارشد اعلام شد30 گام تا کنکور بخش پنجم آماده سازی شب کنکور30 گام تا کنکور بخش چهارم تمرین تکنیک های آرام بخش30 گام تا کنکور بخش سوم منابع مهم کنکور30 گام تا کنکور بخش دوم مکان مناسب برای مطالعه کنکور30 گام تا کنکور بخش اول نحوه برنامه ریزی برای کنکورآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش دومآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش اولآسیب‌های تنوع مدارساهمیت دروس عمومی در کنکور سراسریدانشگاه تهران جزئیات پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس را اعلام کردطرح جایگزین کنکور در مجلسمیزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99آموزش و پرورش نتوانست سوابق تحصیلی را به خوبی ایفا کندمنابع امتحانی کنکور سراسری سال ۱۳۹۹8 راه موفقیت در آزمون تستیپذیرش بدون آزمون در دانشگاه‌ها دائمی شدرشته های پرطرفدار در دانشگاه امیرکبیردرباره ارشد اقتصاد بیشتر بدانیم