venuspub
ورود / ثبت نام

اعلام شرایط شرکت دانش‌آموزان فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش در کنکور ۹۸

4/اسفند/1397 اخبار کنکور سراسری - اخبار بدون دیدگاه

مشاور عالی سازمان سنجش شرایط شرکت دانش‌آموزان فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش در کنکور ۹۸ را تشریح کرد.
اعلام شرایط شرکت دانش‌آموزان فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش در کنکور ۹۸

به گزارش افکارنیوز، حسین توکلی با اشاره به تمدید فرصت ثبت‌نام در آزمون کارشناسی سال 98 تا ساعت 24 روز دوشنبه 6 اسفند اظهار کرد: ضرورت دارد متقاضیان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش‌ مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام کنند.

وی افزود: دانش‌آموزان شاخه نظری نظام آموزشی جدید 6.3.3 (علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی و هنر) که مدرک دیپلم خود را تا تاریخ 31 مرداد 98 دریافت می‌کنند مشمول تأثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال 1398 طبق ضوابط خواهند شد بنابراین آن دسته از دانش‌آموزان شاخه نظری نظام آموزشی جدید که مدرک دیپلم خود را تا تاریخ 31 مرداد 98 دریافت نکنند، چنانچه موفق به دریافت مدرک دیپلم خود تا تاریخ 31 شهریور 98 شوند منعی برای ثبت‌نام و شرکت در آزمون ندارند اما سوابق تحصیلی برای آنان اعمال نخواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: دانش‌آموزان فنی‌وحرفه‌ای یا کاردانش نظام آموزشی جدید 6.3.3 که تا تاریخ 31 شهریور 98 موفق به اخذ مدرک دیپلم شوند نیز می‌توانند براساس مصوبه دوازدهمین و پانزدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در آزمون سراسری سال 1398 ثبت‌نام کنند.

توکلی بیان کرد: این داوطلبان لازم است از جدول گروه‌بندی عناوین دیپلم‌ها "جدول شماره 10 مندرج در صفحه 63 دفترچه راهنمای ثبت‌نام" کدهای دیپلم 21 برای دانش‌آموزان فنی‌و حرفه‌ای و 22 برای دانش‌آموزان کاردانش را در تقاضانامه ثبت‌نام خود درج کنند همچنین این داوطلبان مشمول اعمال سوابق تحصیلی نخواهند بود.

برچسب ها: اعلام شرایط شرکت دانش‌آموزان فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش در کنکور ۹۸ تست زنی موسسه کنکور بهترین موسسه کنکور بسته آموزشی کنکور بهترین بسته آموزشی کنکوردیدگاه
دیدگاه شما :