venuspub
ورود / ثبت نام
عربی اختصاصی رشته انسانی تدريس استاد آزاده

عربی اختصاصی رشته انسانی تدريس استاد آزاده

برند :
دسته بندی : عربی عمومی
دارد قانون کپی رایت
فروش توسط :
آماده ارسال
۱۷۰,۰۰۰    تومان
کد محصول : 000056
ویژگی های محصول
  • تعداد DVD : 7
  • ساعت : 9
  • رشته : انسانی
  • گرایش : عربی اختصاصی


نقد و بررسی تخصصی عربی اختصاصی رشته انسانی تدريس استاد آزاده

عربی اختصاصی رشته انسانی تدريس استاد آزاده : در رشته علوم انسانی درس عربی با توجه به اینکه در دفترچه عمومی و هم دفترچه اختصاصی تست های رو به خودش اختصاص می دهد پس یک درس استراتژیک در این رشته می باشد یعنی با تسلط بر عربی اختصاصی، توانایی تست زنی در عربی عمومی رو هم دارید و با وقت گذاشتن برای عربی تخصصی انسانی ، نتیجه مطلوب رو برای دو درس (عمومی و تخصصی) کسب می کنید که هر کدام بطور جداگانه در تراز شما تاثیر بسزایی دارد. در درس عربی قواعد خیلی مهم تر از معنی می باشد و برای یادگیری قواعد بهترین کار تست زنی است .

عربی جز مهم ترین و سخت ترین دروس گروه علوم انسانی است که داوطلبان هر ساله با تست های سخت و پر نکته ی آن موجه بوده و با توجه به ضریب ۴ این درس می توانند با تسلط خود روی این درس موفقیت شان را تضمین کنند و یا با بی توجهی به آن شکست را به جان بخرند. عربی از مباحث مختلفی تشکیل شده است که عبارتند از: ترجمه به فارسی، ترجمه به عربی، ترجمه با مفهوم، تشکیل، الاعراب و التحلیل الصرفی، اعراب، بلاغت، مفاعیل، افاعیل و نواسخ.

در مجموع شما ۲۰ سوال از این درس خواهید داشت که بیشترین آن ها مربوط به مبحث ترجمه به فارسی است. از آنجایی که عربی یک زبان بیگانه است و برای یادگیری آن باید مطالب زیادی را به روش های اصولی و قانون مند به خاطر بسپارید لازم است از یک استاد خبره و با تجربه هم کمک بگیرید تا این کار برای تان آسان تر شود. در همین خصوص ما به شما خرید پکیج کمک آموزشی استاد مصطفی آزاده را پیشنهاد می کنیم.

مجموعه‌ دی وی دی های عربی ویژه‌ی دانش‌آموزان رشته انسانی با تدریس استاد مصطفی آزاده توسط موسسه آموزشی ونوس تولید و منتشر شده است. این مجموعه شامل 7 دی وی دی آموزشی همراه با جزوه‌ی آموزشی دروس عربی اختصاصی رشته‌ی انسانی می‌باشد. استاد آزاده ضمن تدریس دروس نکات کنکوری و ترفندهای تست‌زنی این درس را به شیوه‌ی آموزشی ویژه‌ی خود تعلیم می‌دهند.

سرفصل‌های این مجموعه به شرح زیر می‌باشد:
DVD 1     :     <<<     تست‌های عمومی و تخصصی کنکور انسانی 90
DVD 2     :     <<<     تست‌های عمومی و تخصصی کنکور انسانی 91 و 92
DVD 3     :     <<<     تست‌های عمومی و تخصصی کنکور انسانی 93 و 94
DVD 4     :     <<<     تست‌های عمومی و تخصصی کنکور انسانی 95 و 96
DVD 5     :     <<<     قواعد تخصصی انسانی 1
DVD 6     :     <<<     قواعد تخصصی انسانی 2
DVD 7     :     <<<     قواعد تخصصی انسانی 3

 


موسسه کنکور ونوس با تکیه بر سالها تجربه خود در امر تولید دی وی دی آموزشی کنکور، توانسته است با همکاری بهترین اساتید کنکورایران ، بهترین دی وی دی کنکور را تهیه و تولید نماید.

هر ساله، تعداد زیادی از قبولی های کنکور ،  از دی وی دی های موسسه کنکور ونوس استفاده می کنند. از ویژگی های موسسه کنکور ونوس، داشتن جامعیت تولید محتوای آموزشی کنکور می باشد که با تکیه بر اساتید خود توانسته های دی وی دی تمامی دروس کنکور را تهیه و تولید نمایید.

دی وی دی کنکور موسسه ونوس، در تمامی پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم نظام جدید و نظام قدیم ارائه می شود.

همچنین موسسه کنکور ونوس با درک عمیق نیاز های آموزشی نسل جدید ، از سال ۱۳۹۰ دست به اقدامی نوین زده است .این مؤسسه با بهره گیری از تخصص و تجربه اساتید نام آشنا و برجسته کشور توانسته تکنولوژی آموزش شفاهی ، بصری دی وی دی کلیه کتاب های درسی دوره دبیرستان ( از اول تا پیش دانشگاهی ) را با رویکردی تشریحی ، تستی ، نکات کلیدی و جمع بندی طراحی و تولید نماید. جهت دریافت مشاوره رایگان کنکور ، با ما تماس بگیرید.

شما از طریق لینک های زیر می توانید دسترسی سریعتری به دسته بندی های ونوس دی وی دی های ونوس داشته باشید.

رشته ریاضی فیزیک که شامل دسته بندی های ذیل می شود:

دروس ریاضی

دروس شیمی

دروس فیزیک

دروس هندسه

رشته علوم تجربی که شامل دسته بندی های ذیل می شود:

دروس ریاضی تجربی

دروس شیمی تجربی

دروس زیست شناسی

دروس فیزیک تجربی

دروس هندسه تجربی

زمین شناسی تجربی

رشته علوم انسانی که شامل دسته بندی های ذیل می شود:

دروس ریاضی  رشته علوم انسانی

دروس روانشناسی

دروس اقتصاد

عربی اختصاصی انسانی

طرح های موسسه کنکور ونوس که شامل دسته بندی های ذیل می شود:

پکیج نظام قدیم کنکور

پکیج نظام جدید کنکور

دروس عمومی کنکور که شامل دسته بندی های ذیل می شود:

ادبیات عمومی

زبان انگلیسی عمومی

عربی عمومی

دین و زندگی عمومی

مشاوره تحصیلی عمومی

دروس رشته هنر کنکور

خلاقیت نمایشی سینما

درک عمومی هنر

خلاقیت تصویری و تجسمی

ترسیم فنی کنکور

خواص مواد

درک عمومی ریاضی و فیزیک رشته هنر

 

ما در ونوس، به دنبال موفقیت شما هستیم. با ما تماس بگیرید.

عمومی
تولید کننده 6موسسه ونوس
استاد 5استاد آزاده
گرایش 4عربی اختصاصی
رشته 3انسانی
ساعت 29
تعداد DVD 17
دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :
برچسب ها: عربی استاد آزاده عربی دکتر آزاده عربی اختصاصی رشته انسانی تدريس استاد آزاده خرید دی وی دی عربی ونوس خرید دی وی دی عربی دی وی دی عربی ونوس کنکور خرید دی وی دی عربی کنکور دی وی دی عربی ونوس دی وی دی عربی انسانی جزوه عربی ونوس جزوه عربی ازاده تست عربی آزاده دانلود عربی آزاده دانلود عربی ونوس عربی کنکور با آزاده استاد ازاده عربی ازاده کنکور عربی ونوس کنکور ونوس عربی ونوس آموزشی عربی با آزاده تدریس عربی با استاد آزاده تدریس استاد آزاده محصولات آموزشی ونوس مجموعه آموزشی ونوس بهترین منابع دی وی دی کنکور بهترین موسسه کنکور ایران قیمت دی وی دی های کنکور بهترین دی وی دی های کنکور بهترین موسسه کنکور ونوس موسسه کنکوری ونوس قیمت دی وی دی ونوس تخفیف موسسه ونوس محصولات ونوس قیمت محصولات ونوس دی وی دی کنکور ونوس دی وی دی ونوس موسسه کنکور ونوس موسسه ونوس عربی اختصاصی رشته انسانی عربی اختصاصی رشته انسانی ،تدريس استاد آزاده