venuspub
ورود / ثبت نام

عربی جامع كنكور (جديد)، تدريس استاد آزاده

برند :
دسته بندی : عربی عمومی
دارد قانون کپی رایت
فروش توسط :
آماده ارسال
۵۲۰,۰۰۰    تومان
کد محصول : 000047
ویژگی های محصول
  • تعداد DVD : 22
  • ساعت : 29
  • رشته : عربی عمومی تمام رشته ها
  • گرایش : عربی جامع كنكور


نقد و بررسی تخصصی عربی جامع كنكور (جديد)، تدريس استاد آزاده

دی وی دی عربی جامع کنکور مصطفی آزاده 22 حلقه یکی از بهترین و جدیدترین محصولات این روز های داغ بازار آموزش کنکور به شمار می آید.اگر چه در این میان، دی وی دی های عربی شرکت های دیگر نیز به چش می خورند اما این محصول توانسته جای مناسبی در دیدگاه دانش آموزان بازکند.پکیج جامع عربی ونوس به همراه کتاب نوشته دکتر آزاده عرضه شده و در نگاه اول محصولی گران به نظر می رسد اما میشود این طور بیان کرد و گفت آموزش دلچسب دکتر مصطفی آزاده همراه با صدای رسا و آموزش کامل درس عربی و تاکید بروی نکات کلیدی تست زنی کنکور عربی، می توان آن را بیشتر و بیشتر دوست داشتنی دانست.محور آموزش از ابتدای کتاب درسی عربی شروع شده و سرفصل های مهم فتحه - کسره – ضمه و اموزش مهم مباحث مفهومی برسی تست های حرکت گذاری و تحلیل صرفی فعل و اسم در این محصول کنجانده شده. این بار دکتر آزاده با ارائه محصول عربی جامع ونوس بیش از پیش به اعتبار آموزشی خود افزوده و بی جهت نیست که توضیحات محصول عربی جامع آزاده در وب سایت موسسه ونوس این طور ذکر شده که به جای حل تست های خسته کنند و زمان بر مشتق، منصرف و غیر منصرف، معرب و مبنی، معرفه و نکره، مذکر و مونث و ... با ارائه تکینیک منحصر به فرد دکتر آزاده در سه خط تمام مباحث و تست های تحلیل اسم از سال 91 الی 96 را حل نمایید.

عربی جامع مصطفی آزاده را می توان شبیه به کلاس خصوصی دانست که با آموزش تکنیک های خاص دکتر آزاده و اجرای محیط آموزشی و دلچسب روز های خوش کنکور را برای شما سپری نماید و به شما این ابزار و امکان را هم می دهد که خود را در یک کلاس خصوصی درج یک تصور کنید.عربی جامع آزاده حتی به خریداران این محصول این امکان را خواهد داد که علاوه بر تجربه آموزش شیرین به شما استراتژی مناسب حل تست های دردسرساز و سخت کنکور عربی را هم آموزش دهدو استاد مصطفی آزاده بی شک تمام تلاش و توان خود را بر پای فهم هر چه بیشتر تست های عربی و کنکور گذاشته و پکیج جامع عربی ونوس را روانه بازار کنکور کرده است.در ادامه فروشگاه اینترنتی آسان کنکور برای آگاهی از محتویات داخل دی وی دی باید این رو بازگو کند که محصول عربی جامع می تواند تمام نیاز های دانش آموزکنکوری را در سرفصل های تحلیل صرفی فعل برطرف و به شما علم چگونگی حل تست های کنکور سال 70 تا 96 اونهم نه باسرعت معمولی بلکه با سرعت نور به روش منحصر به فرد استاد آزاده برطرف کند. مدرس مصطفی آزاده همچنین این نوید رو به دانش آموزان داده که با تهیه دی وی دی جامع عربی و همراه شدن با جلسات آموزش حتی اگر در درس عربی ضعیف تر از دروس دیگر کنکور هم باشید به آسانی کنکور رو تجربه کنید و همانند نفرات اول کنکور از تست های بزرگ درس عربی کنکور عبور کنید. در بخش تست های حرکت گذاری همین بس که استاد مصطفی آزاده به جای استفاده از روش حل تست سنتی و وقت گیر کنکور ثابت می کند که راه بسیار پرسرعت تر و اصولی تر در حل اینگونه تست ها وجود دارد.

در ضمن پرداختن در حلقه آخر دی وی دی عربی جمع بندی مصطفی آزاده موسسه ونوس به بررسی چگونگی حل تست های ترجمه و کلیه پرسش های کنکور سراسری به شکل کاملا تشریحی و پویا قابل توجست.

23 حلقه جامع آزاده دایره گسترده ای از مباحث در خود جای داده اما از میان آن ها می توان به سرفصل های مفعول مطلق و مفعول فیه، حال و تمیز، استثناء و منادا اشاره کرد و نتیجه گرفت در این مجموعه قدرت مند دکتر آزاده تلاش خود را در جهت هرچه بهتر شدن مفهوم آموزش و یادگیری دانش آموز منعطف کرده است. اگر هم در شبکه های اجتماعی عضویت داشته باشید، باید با جواب معروف استاد آزاده درباره دلیل تهیه 23 حلقه دی وی دی توسط دانش آموز کنکوری را شنید باشید. به نقل از گروه آموزشی آزاده در توضیحات دی وی دی عربی جامع آزاده تهیه و تماشای این محصول به شما پیشنهاد می شود چرا که به پیشترفت 90 درصدی دانش آموز در درس عربی منجرمی شه حتی اگر هیچ از عربی نداند.

 


 

موسسه کنکور ونوس با تکیه بر سالها تجربه خود در امر تولید دی وی دی آموزشی کنکور، توانسته است با همکاری بهترین اساتید کنکورایران ، بهترین دی وی دی کنکور را تهیه و تولید نماید.

هر ساله، تعداد زیادی از قبولی های کنکور ،  از دی وی دی های موسسه کنکور ونوس استفاده می کنند. از ویژگی های موسسه کنکور ونوس، داشتن جامعیت تولید محتوای آموزشی کنکور می باشد که با تکیه بر اساتید خود توانسته های دی وی دی تمامی دروس کنکور را تهیه و تولید نمایید.

دی وی دی کنکور موسسه ونوس، در تمامی پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم نظام جدید و نظام قدیم ارائه می شود.

همچنین موسسه کنکور ونوس با درک عمیق نیاز های آموزشی نسل جدید ، از سال ۱۳۹۰ دست به اقدامی نوین زده است .این مؤسسه با بهره گیری از تخصص و تجربه اساتید نام آشنا و برجسته کشور توانسته تکنولوژی آموزش شفاهی ، بصری دی وی دی کلیه کتاب های درسی دوره دبیرستان ( از اول تا پیش دانشگاهی ) را با رویکردی تشریحی ، تستی ، نکات کلیدی و جمع بندی طراحی و تولید نماید. جهت دریافت مشاوره رایگان کنکور ، با ما تماس بگیرید.

شما از طریق لینک های زیر می توانید دسترسی سریعتری به دسته بندی های ونوس دی وی دی های ونوس داشته باشید.

رشته ریاضی فیزیک که شامل دسته بندی های ذیل می شود:

دروس ریاضی

دروس شیمی

دروس فیزیک

دروس هندسه

رشته علوم تجربی که شامل دسته بندی های ذیل می شود:

دروس ریاضی تجربی

دروس شیمی تجربی

دروس زیست شناسی

دروس فیزیک تجربی

دروس هندسه تجربی

زمین شناسی تجربی

رشته علوم انسانی که شامل دسته بندی های ذیل می شود:

دروس ریاضی  رشته علوم انسانی

دروس روانشناسی

دروس اقتصاد

عربی اختصاصی انسانی

طرح های موسسه کنکور ونوس که شامل دسته بندی های ذیل می شود:

پکیج نظام قدیم کنکور

پکیج نظام جدید کنکور

دروس عمومی کنکور که شامل دسته بندی های ذیل می شود:

ادبیات عمومی

زبان انگلیسی عمومی

عربی عمومی

دین و زندگی عمومی

مشاوره تحصیلی عمومی

دروس رشته هنر کنکور

خلاقیت نمایشی سینما

درک عمومی هنر

خلاقیت تصویری و تجسمی

ترسیم فنی کنکور

خواص مواد

درک عمومی ریاضی و فیزیک رشته هنر

 

ما در ونوس، به دنبال موفقیت شما هستیم. با ما تماس بگیرید.

عمومی
تولید کننده 6موسسه ونوس
استاد 5استاد آزاده
گرایش 4عربی جامع كنكور
رشته 3عربی عمومی تمام رشته ها
ساعت 229
تعداد DVD 122
دیدگاه
دیدگاه شما :

نقاط قوت :
نقاط ضعف :