venuspub
ورود / ثبت نام

آخرین مطالب

شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد دانشگاه روزانهزمان تکمیل ظرفیت کنکور ارشد اعلام شد30 گام تا کنکور بخش پنجم آماده سازی شب کنکور30 گام تا کنکور بخش چهارم تمرین تکنیک های آرام بخش30 گام تا کنکور بخش سوم منابع مهم کنکور30 گام تا کنکور بخش دوم مکان مناسب برای مطالعه کنکور30 گام تا کنکور بخش اول نحوه برنامه ریزی برای کنکورآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش دومآشنایی با دی وی دی های زیست شناسی تجربی ونوس بخش اولآسیب‌های تنوع مدارساهمیت دروس عمومی در کنکور سراسریدانشگاه تهران جزئیات پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس را اعلام کردطرح جایگزین کنکور در مجلسمیزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99آموزش و پرورش نتوانست سوابق تحصیلی را به خوبی ایفا کندمنابع امتحانی کنکور سراسری سال ۱۳۹۹8 راه موفقیت در آزمون تستیپذیرش بدون آزمون در دانشگاه‌ها دائمی شدرشته های پرطرفدار در دانشگاه امیرکبیردرباره ارشد اقتصاد بیشتر بدانیم

همایش کنکور ونوس

همایش کنکور ونوس

همایش کنکور ونوس یک ایده نو در زمینه برگزاری همایش‌های موفقیت در سراسر کشور می‌باشد. معمولاً همایش‌های کنکور از اواسط اردیبهشت ماه با نزدیک شدن به کنکور برگزار می‌شود، همانطور که اطلاع دارید با نزدیک شدن به این روز‌ها، بازار همایش‌های چند صدهزار تومانی جهت جمع بندی مطالب کنکور بسیار داغ می‌شود.

در این مقاله نکاتی در ارتباط با انتخاب همایش‌های جمع‌بندی کنکور به شما خواهیم گفت و امیدوارم نکات ذکر شده شما را در انتخاب همایش‌های کنکوری مناسب راهنمایی کند، همانطور که اشاره کردیم از اردیبهشت ماه به بعد وارد دوران جمع بندی کنکور می‌شویم و به طبع آن، خیلی از دانش‌آموزان به سمت اینگونه از همایش‌ها برای کسب درصد بالا به خصوص در کنکور تجربی روانه می‌شوند.ونوس، موسسه آموزشی تخصصی کنکور با کیفیت بالا همراه همیشگی دانش آموزان در پشت سر گذاشتن کنکور می باشد. کنکوری های عزیز می توانند با ثبت نام در کلاس آنلاین ونوس و شرکت در همایش کنکور ونوس موفقیت خود در کنکور را تضمین کنند.

نکاتی که قبل از شرکت در همایش باید رعایت کنید:

  • قبل از همایش حتماً پیش خوانی کنید

حتماً قبل از رفتن به جلسه همایش کنکور ونوس مطالبی را که قرار است در همایش یا کلاس نکته و تست به شما تدریس شود را پیش خوانی کنید؛ تصور این را نداشته باشید که قرار است دبیر در جلسه همایش برای شما معجزه انجام دهد و شما تمامی مطالب را به صورت کامل یادبگیرید.

  • مطالب و مباحثی را که از قبل آموخته‌اید، تثبیت کنید

بسیاری از دانش‌آموزان زمانیکه در همایش‌های کنکور شرکت می‌کنند، تمایل دارند علاوه بر مطالب قدیمی که مطالعه کردند، مطالب جدیدی را هم به بودجه‌بندی خودشان اضافه کنند که این کار بسیار اشتباه است. زمانیکه در همایش‌ها شرکت می‌کنید صرفاً به قصد تثبیت مطالب خوانده شده‌ی قبلی باشد؛ هدف برگزاری همایش‌های کنکوری، آموزش یک مبحث درسی نیست، بلکه جمع‌بندی مباحثی است که شما از قبل آموختید و با شرکت در همایش می‌توانید آن‌ها را تثبیت کنید.

  • بعضی از دبیران جمع بندی کار نیستند!

در واقع این موضوع که یک دبیر جمع بندی خوبی انجام نمی‌دهد به هیچ وجه دلیل بر کم بودن اطلاعات آن دبیر نیست. بلکه گاهی اوقات بعضی از دبیران در کلاس‌های درسی خودشان مطالب را بسیار عمیق آموزش می‌دهند ولی در همایش‌ها و یا کلاس‎‌های نکته و تست، نمی‌توانند مطالب را به خوبی جمع‌بندی کنند.

  • همایش های طولانی ممنوع!

بعضی از این همایش‌ها به صورت بازه های زمانی طولانی اجرا می‌شود که این نوع برگزاری همایش‌، برای دانش‌آموزان فرسایشی و کسل‌کننده است. در مورد این سبک از همایش‌ها اغراق زیادی می‌شود که در صورت شرکت در این همایش می‌توانید آن درس را بالای ۶۰% در کنکور جواب دهید و... دقت داشته باشید که این حرف‌ها صرفاً فقط جنبه‌ی تبلیغاتی دارد .

  • تفاوت بین جمع‌بندی و تدریس در طول سال

زمانیکه یک دانش آموز در یک همایش کنکور شرکت می‌کند نباید فراموش کند دبیر مطالب را فقط جمع‌بندی ‌می‌کند نه تدریس! بسیاری از دبیران متأسفانه جزوه ی جمع‌بندی را مشابه جزواتی که سر کلاس به بچه ها می‌دهند تألیف می‌کنند. در صورتی که باید نحوه‌ی جمع‌بندی با نحوه‌ی تدریس تفاوت داشته باشد. پیشنهاد می‌کنم روش جمع‌بندی دبیر مورد نظرتان را از کسانی که در کلاس دبیر مربوطه شرکت کرده‌اند، بپرسید و اگر امکان دارد قبل از همایش، جزوه ی همایش را بررسی کنید.

  • استاد مورد قبول رو انتخاب کنید

در صورتی که دبیر خودتون از لحاظ نحوه‌ی تدریس در طول سال ضعیف کار کرده است، می‌توانید در همایش‌های جمع‌بندی دیگر اساتید شرکت کنید.

  • با افراد بی طرف مشورت کنید

خیلی از مؤسسات متأسفانه با اغراق‌های بیش از اندازه‌ای که می‌کنند سعی در پُر کردن این همایش‌ها دارند پیشنهاد ما بر این هستش که حتماً با دیگر افراد مشورت انجام دهید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.پیشنهاد ما به شما همایش کنکور ونوس می باشد زیرا با اساتید مجرب و متخصص و با محصولات و پکیج های نظام جدید  و پکیج کامل و صفر تا صد خود می تواند همراه خوبی برای کنکوری ها باشد.