venuspub
ورود / ثبت نام

موسسه کنکور ونوس

دریافت یک دی وی دی از تدریس استاد دلخواه شما ، درب منزل شما

ونوس، موسسه آموزشی تخصصی کنکور با کیفیت بالا سالهاست که در زمینه کنکور سراسری فعالیت می کند و با درک نیازهای آموزشی نسل جدید ، تلاش می کند تا بهترین آموزش دروس کنکور را تهیه و تدوین کند.

موسسه کنکور ونوس دارای معلمانی کارآزموده و باتجربه و نام آشنا می باشد که تمامی دروس را با تکنیک های حل تمرین سریع و تست زنی کنکوری چه  آزاد و چه سراسری، آموزش تخصصی می دهند.

اساتید موسسه کنکور ونوس، در زمره برترین اساتید کنکور ایران و شناخته شده ترین اساتید کنکور کشور با بیشترین میزان قبولی در کنکور سراسری می باشند که بهترین دوره های آموزشی را برای شما طراحی کرده اند.شما با خرید این دوره های آموزشی به آسانی می توانید در رشته دلخواه خود قبول شوید.

موسسه کنکور ونوس با بهره گیری از وجود اساتید توانسته تکنولوژی آموزش شفاهی ، بصری دی وی دی کلیه کتاب های درسی دوره دبیرستان ( از اول تا پیش دانشگاهی ) را با رویکردی تشریحی ، تستی ، نکات کلیدی و جمع بندی طراحی و تولید نماید.
دی وی دی های موسسه ونوس، به صورت اورجینال و آپدیت می باشند و در صورت بروز مشکل سریعاً تعویض خواهند شد.

جهت دریافت نمونه تدریس مورد نظر خود، پس از مطالعه نکات کلیدی زیر ، لطفا نام و شماره تماس ، آدرس دقیق پستی را به همراه نام بسته آموزشی و استاد مورد نظر در فرم ذیل ثبت نمایید.
 
* نکته 1: هر دانش‌آموز تنها یکبار میتواند درخواست نمونه تدریس ارسال کند. 
* نکته 2: سقف ارسال نمونه تدریس برای هر دانش آموز 4 نمونه تدریس از 4 درس مختلف در یکبار ارسال می‌باشد. 
* نکته 3: ارسال نمونه تدریس از دروس تازه منتشر شده به دلایل فنی امکان پذیر نمی‌باشد. و تهیه نمونه تدریس های این دروس کمی زمان بر خواهد بود. از اینکه با سعه‌ی صدر فرآیند ارسال نمونه محصولات جدید را پیگیری میکنید سپاس‌گزاریم .
* نکته 4: اگر امکان ارسال نمونه تدریس به شماره DVD دلخواه شما وجود داشته باشد حتما برای شما ارسال خواهد شد در غیر این صورت DVD پیش فرض برایتان ارسال خواهد شد. 
* نکته 5: لطفا در تکمیل کردن فرم درخواست دقت لازم را به کار گیرید. سفارش هایی که با نقص اطلاعات همراه باشند پیگیری نخواهند شد. برای پرهیز از این اتفاق نام و نام خانوادگی به صورت کامل، آدرس به صورت کامل، شماره تماس و نام محصول مورد نظر خود را کامل برای ما ارسال کنید.
 
* در حال حاضر ارسال نمونه تدریس محصولات کارشناسی ارشد امکان پذیر نمی‌باشد.