venuspub
ورود / ثبت نام

دکتر اصفهانی

موسسه کنکور ونوس سالها در زمینه کنکور سراسری فعالیت می نماید و تلاش دارد تا بهترین آموزش دروس کنکور را تهیه و تدوین نماید . اساتید این مجموعه در زمره برترین اساتید کنکور ایران و شناخته شده ترین اساتید کنکور کشور می باشند که بهترین دوره های آموزشی را برای شما طراحی کرده اند .

 

دکتر اصفهانی که از صاحب نام ترین اساتید در زمینه آموزش زبان به شمار می روند، با ارائه یک پکیج کاملا جامع و مفید برای دانش آموزان، رویای حل تست های زبان کنکور را تنها با مشاهده آموزش های این پکیج برآورده کرده اند.

این یک تجربه موفق است که پشتوانه آن چندین و چند دانش آموزی هستند که توانسته اند با این پکیج زبان خود را به درصد دلخواه برسانند و کاملا رضایت داشته اند.

پکیج آموزش زبان انگلیسی عمومی ارشد یک پکیج بی نظیر برای یادگیری کامل زبان کنکور می باشد که کمترین انرژی و وقت را از دانش آموز گرفته و بازدهی فوق العاده ای به همراه دارد. با خرید این پکیج، یکی از بهترین اساتید کنکور را به خانه خود آورده اید و هرآنچه را که برای تست زنی زبان در کنکور نیاز داشته باشید فراهم کرده اید.

 

موسسه کنکور ونوس با تکیه بر سالها تجربه خود در امر تولید دی وی دی آموزشی کنکور، توانسته است با همکاری بهترین اساتید کنکورایران ، بهترین دی وی دی کنکور را تهیه و تولید نماید.

هر ساله، تعداد زیادی از قبولی های کنکور ،  از دی وی دی های موسسه کنکور ونوس استفاده می کنند. از ویژگی های موسسه کنکور ونوس، داشتن جامعیت تولید محتوای آموزشی کنکور می باشد که با تکیه بر اساتید خود توانسته دی وی دی های تمامی دروس کنکور را تهیه و تولید نمایید.