venuspub
ورود / ثبت نام

دکتر ابراهیمی

موسسه کنکور ونوس سالها در زمینه کنکور سراسری فعالیت می نماید و تلاش دارد تا بهترین آموزش دروس کنکور را تهیه و تدوین نماید . اساتید این مجموعه در زمره برترین اساتید کنکور ایران و شناخته شده ترین اساتید کنکور کشور می باشند که بهترین دوره های آموزشی را برای شما طراحی کرده اند .

دکتر ابراهیمی مدرس رشته روانشناسی ارشد با سالها تلاش و تجربه در زمینه رشته روانشناسی ارشد توانسته است گام های موثری را در زمینه آموزش دانشجویان بردارد . 

در سال های اخیر تست های مطرح شده از روانشناسی نشان می دهد که سوالات به سمت مفهومی شدن رفته اند و نیاز است تا دانش آموز عمیقا مطالب را درک کند و آن ها را بفهمد.

دی وی دی های روانشناسی (شخصیت) و آزمون های روانی کنکور ارشد محصولات جامع برای یادگیری روانشناسی کنکور می باشد که دانش آموزان را برای تست زنی در کنکور از هر منبع آموزشی دیگری بی نیاز کرده و تمامی نکات مهم و تستی را دانش آموزان می توانند به صورت کامل یاد بگیرند.

 

موسسه کنکور ونوس با تکیه بر سالها تجربه خود در امر تولید دی وی دی آموزشی کنکور، توانسته است با همکاری بهترین اساتید کنکورایران ، بهترین دی وی دی کنکور را تهیه و تولید نماید.

هر ساله، تعداد زیادی از قبولی های کنکور ،  از دی وی دی های موسسه کنکور ونوس استفاده می کنند. از ویژگی های موسسه کنکور ونوس، داشتن جامعیت تولید محتوای آموزشی کنکور می باشد که با تکیه بر اساتید خود توانسته دی وی دی های تمامی دروس کنکور را تهیه و تولید نمایید.