venuspub
ورود / ثبت نام

دکتر امیررحیمی

موسسه کنکور ونوس سالها در زمینه کنکور سراسری فعالیت می نماید و تلاش دارد تا بهترین آموزش دروس کنکور را تهیه و تدوین نماید . اساتید این مجموعه در زمره برترین اساتید کنکور ایران و شناخته شده ترین اساتید کنکور کشور می باشند که بهترین دوره های آموزشی را برای شما طراحی کرده اند .

دکتر امیررحیمی مدرس رشته مدیریت ارشد با سالها تلاش و تجربه در زمینه رشته مدیریت توانسته است گام های موثری را در زمینه آموزش دانشجویان بردارد . مجموعه دی وی دی های اقتصاد خرد و کلان رشته مدیریت ارشد از مجموعه دروس رشته‌ی مدیریت کارشناسی ارشد می‌باشد که با تدریس دکتر امیدی فرد توسط موسسه آموزشی ونوس برای دانشجویانِ داوطلب کنکور ارشد روانه بازار شده است. پکیج اقتصاد خرد و کلان تدریس استاد حسین امیر رحیمی شامل 14 دی وی دی آموزش اقتصاد در دو بخش خرد و کلان می‌باشد.

ایشان در این پکیج علاوه بر آموزش مباحث، نکات مهم و تستی را نیز برای دانش آموزان ارائه کرده اند تا دانش آموزان بتوانند به صورت کلیدی تست زنی کنند.

موسسه کنکور ونوس با تکیه بر سالها تجربه خود در امر تولید دی وی دی آموزشی کنکور، توانسته است با همکاری بهترین اساتید کنکورایران ، بهترین دی وی دی کنکور را تهیه و تولید نماید.

هر ساله، تعداد زیادی از قبولی های کنکور ،  از دی وی دی های موسسه کنکور ونوس استفاده می کنند. از ویژگی های موسسه کنکور ونوس، داشتن جامعیت تولید محتوای آموزشی کنکور می باشد که با تکیه بر اساتید خود توانسته دی وی دی های تمامی دروس کنکور را تهیه و تولید نمایید.