venuspub
ورود / ثبت نام

دکتر امیدی فرد

موسسه کنکور ونوس سالها در زمینه کنکور سراسری فعالیت می نماید و تلاش دارد تا بهترین آموزش دروس کنکور را تهیه و تدوین نماید . اساتید این مجموعه در زمره برترین اساتید کنکور ایران و شناخته شده ترین اساتید کنکور کشور می باشند که بهترین دوره های آموزشی را برای شما طراحی کرده اند .

دکتر امیدی فرد مدرس رشته مدیریت ارشد با سالها تلاش و تجربه در زمینه نظریه های مدیریت رشته مدیریت توانسته است گام های موثری را در زمینه آموزش دانشجویان بردارد . مجموعه دی وی دی های نظریه‌های مدیریت از مجموعه دروس رشته‌ی مدیریت کارشناسی ارشد می‌باشد که با تدریس دکتر امیدی فرد توسط موسسه آموزشی ونوس برای دانشجویانِ داوطلب کنکور ارشد روانه بازار شده است. این مجموعه شامل 21 دی وی دی آموزشی می‌باشد .

دی وی دی های نظریه‌های مدیریت یک پکیج عالی برای یادگیری هرچه بهتر این درس می باشد. دکتر امیدی فرد در این پکیج به صورت طبقه بندی شده مباحث مربوط به رشته مدیریت را که دارای اهمیت در کنکور می باشند، به صورت کاملا ساده تدریس نموده است.

ایشان در این پکیج علاوه بر آموزش مباحث، نکات مهم و تستی را نیز برای دانش آموزان ارائه کرده اند تا دانش آموزان بتوانند به صورت کلیدی تست زنی کنند.

موسسه کنکور ونوس با تکیه بر سالها تجربه خود در امر تولید دی وی دی آموزشی کنکور، توانسته است با همکاری بهترین اساتید کنکورایران ، بهترین دی وی دی کنکور را تهیه و تولید نماید.

هر ساله، تعداد زیادی از قبولی های کنکور ،  از دی وی دی های موسسه کنکور ونوس استفاده می کنند. از ویژگی های موسسه کنکور ونوس، داشتن جامعیت تولید محتوای آموزشی کنکور می باشد که با تکیه بر اساتید خود توانسته دی وی دی های تمامی دروس کنکور را تهیه و تولید نمایید.