venuspub
ورود / ثبت نام

استاد رزاقی

موسسه کنکور ونوس سالها در زمینه کنکور سراسری فعالیت می نماید و تلاش دارد تا بهترین آموزش دروس کنکور را تهیه و تدوین نماید . اساتید این مجموعه در زمره برترین اساتید کنکور ایران و شناخته شده ترین اساتید کنکور کشور می باشند که بهترین دوره های آموزشی را برای شما طراحی کرده اند .

استاد فرید رزاقی مدرس رشته هنر با سالها تلاش و تجربه در زمینه تدریس خلاقیت تصویری و تجسمی توانسته است گام های موثری را در زمینه آموزش دانشجویان بردارد . خلاقیت تصویری و تجسمی یکی دیگر از درس های کنکور هنر می باشد که در دفترچه اختصاصی کنکور هنر چهارمین درس به حساب می آید.

پکیج هنر (خلاقیت تصویری و تجسمی) همان پکیجی است که به دنبالش بوده اید. استاد رزاقی در این پکیج در قالب دی وی دی های آموزش تصویری به آموزش کامل درس خلاقیت تصویری و تجسمی پرداخته اند.

ایشان نکات و تصاویر مربوط به مباحث مختلف خلاقیت تصویری و تجسمی را در آموزش های طبقه بندی شده خود، به صورت کاملا مفهومی و با ارائه یک روال منطقی تدریس نموده اند.

پکیج هنر (خلاقیت تصویری و تجسمی) در 11 حلقه دی وی دی و همراه با یک جزوه اختصاصی ارائه شده است و دانش آموزان سراسر کشور می توانند با مشاهده این آموزش ها، تست های این درس را حل کنند و به رتبه دلخواه خود دست پیدا کنند.

موسسه کنکور ونوس با تکیه بر سالها تجربه خود در امر تولید دی وی دی آموزشی کنکور، توانسته است با همکاری بهترین اساتید کنکورایران ، بهترین دی وی دی کنکور را تهیه و تولید نماید.

هر ساله، تعداد زیادی از قبولی های کنکور ،  از دی وی دی های موسسه کنکور ونوس استفاده می کنند. از ویژگی های موسسه کنکور ونوس، داشتن جامعیت تولید محتوای آموزشی کنکور می باشد که با تکیه بر اساتید خود توانسته دی وی دی های تمامی دروس کنکور را تهیه و تولید نمایید.