venuspub
ورود / ثبت نام

استاد مهاجرانی

موسسه کنکور ونوس سالها در زمینه کنکور سراسری فعالیت می نماید و تلاش دارد تا بهترین آموزش دروس کنکور را تهیه و تدوین نماید . اساتید این مجموعه در زمره برترین اساتید کنکور ایران و شناخته شده ترین اساتید کنکور کشور می باشند که بهترین دوره های آموزشی را برای شما طراحی کرده اند .

استاد مهاجرانی مدرس رشته هنر با سالها تلاش و تجربه در زمینه خلاقیت نمایشی توانسته است گام های موثری را در زمینه آموزش دانشجویان بردارد . خلاقیت نمایشی از دروس دشوار کنکور هنر تلقی می شود که دارای سوالات بسیار متنوعی بوده و داوطلبان باید به خوبی برای آن آماده شده باشند. از این درس در کنکور هنر 20 سوال مطرح می شود که در سه حوزه تئاتر، سینما و تلویزیون و درک تصویر می باشد.

پکیج هنر (خلاقیت نمایشی – سینما) یک پکیج عالی برای یادگیری هرچه بهتر خلاقیت نمایشی می باشد. استاد مهاجرانی در این پکیج به صورت طبقه بندی شده مباحث مربوط به خلاقیت نمایشی را که دارای اهمیت در کنکور هنر می باشند، به صورت کاملا ساده تدریس نموده است.

ایشان در این پکیج علاوه بر آموزش مباحث، نکات مهم و تستی را نیز برای دانش آموزان ارائه کرده اند تا دانش آموزان بتوانند به صورت کلیدی تست زنی کنند.

موسسه کنکور ونوس با تکیه بر سالها تجربه خود در امر تولید دی وی دی آموزشی کنکور، توانسته است با همکاری بهترین اساتید کنکورایران ، بهترین دی وی دی کنکور را تهیه و تولید نماید.

هر ساله، تعداد زیادی از قبولی های کنکور ،  از دی وی دی های موسسه کنکور ونوس استفاده می کنند. از ویژگی های موسسه کنکور ونوس، داشتن جامعیت تولید محتوای آموزشی کنکور می باشد که با تکیه بر اساتید خود توانسته دی وی دی های تمامی دروس کنکور را تهیه و تولید نمایید.