venuspub
ورود / ثبت نام

دکتر امینی

موسسه کنکور ونوس سالها در زمینه کنکور سراسری فعالیت می نماید و تلاش دارد تا بهترین آموزش دروس کنکور را تهیه و تدوین نماید . اساتید این مجموعه در زمره برترین اساتید کنکور ایران و شناخته شده ترین اساتید کنکور کشور می باشند که بهترین دوره های آموزشی را برای شما طراحی کرده اند .

دکتر محمد علی امینی مدرس حسابرسی رشته حسابداری ارشد با سالها تلاش و تجربه در زمینه حسابداری توانسته است گام های موثری را در زمینه آموزش دانشجویان بردارد . دکتر امینی برای آماده سازی دانش آموزان جهت شرکت در آزمونهای تیزهوشان و المپیاد و کمک به ارتقا سطح آموزشی کشور تمام تلاش خود را نموده است تا مباحث مربوط به رشته حسابداری را با بیانی عالی و شیوا در دی وی دی های ونوس برای دانش آموزان بیان نماید .

همانطور که می دانید حسابداری یک فعالیت خدماتی است که وظیفه ­اش فراهم کردن اطلاعات کمی، که اساسا دارای ماهیت مالی هستند، درباره واحد اقتصادی است. اطلاعات فراهم شده توسط حسابداری باید در تصمیم­ گیری­های اقتصادی سودمند باشد.

حسابرسی فرآیندی منظم و با قاعده (سیستماتیک) جهت جمع ­آوری و ارزیابی بی طرفانه شواهد درباره ادعاهای مدیریت در ارتباط با فعالیت­ها و وقایع اقتصادی، به منظور تعیین درجه انطباق این ادعاها و اظهارات با معیارهای از پیش تعیین شده و گزارش نتایج به افراد ذینفع است.

دی وی دی آموزشی حسابرسی دکتر امینی تولید شده در موسسه کنکوری ونوس بهترین گزینه است برای کسانی که قصد شرکت در کنکور سراسری را دارند . 

موسسه کنکور ونوس با تکیه بر سالها تجربه خود در امر تولید دی وی دی آموزشی کنکور، توانسته است با همکاری بهترین اساتید کنکورایران ، بهترین دی وی دی کنکور را تهیه و تولید نماید.

هر ساله، تعداد زیادی از قبولی های کنکور ،  از دی وی دی های موسسه کنکور ونوس استفاده می کنند. از ویژگی های موسسه کنکور ونوس، داشتن جامعیت تولید محتوای آموزشی کنکور می باشد که با تکیه بر اساتید خود توانسته های دی وی دی تمامی دروس کنکور را تهیه و تولید نمایید.