venuspub
ورود / ثبت نام

استاد کریمیان

موسسه کنکور ونوس سالها در زمینه کنکور سراسری فعالیت می نماید و تلاش دارد تا بهترین آموزش دروس کنکور را تهیه و تدوین نماید . اساتید این مجموعه در زمره برترین اساتید کنکور ایران و شناخته شده ترین اساتید کنکور کشور می باشند که بهترین دوره های آموزشی را برای شما طراحی کرده اند .

استاد کریمیان در یک پکیج آموزشی جامع، به تدریس کامل مبحث خواص مواد از رشته هنر پرداخته اند. دانش آموزان با بهره گیری از این آموزش ها می توانند به راحتی به تست های خواص مواد در کنکور پاسخگو باشند.
از آنجایی که خواص مواد آخرین درس کنکور هنر است، دانش آموزان با رسیدن به این درس، ذهن خسته ای دارند و نمی توانند تمام تمرکزشان را بر روی این قسمت داشته باشند. گسترده بودن مطالب خواص مواد نیز یکی دیگر از مشکلات این مبحث است و همه این ها باعث شده است تا بسیاری از داوطلبین قید این درس را بزنند یا درصد منفی در این درس داشته باشند.

مجموعه‌ی آموزشی خواص مواد از دروس زیر مجموعه‌ی هنر می‌باشد که در موسسه آموزشی ونوس با تدریس استاد امیر علی کریمیان تولید و منتشر شده است. این محصول شامل 12 دی وی دی آموزشی درس خواص مواد است و به شکلی جامع و کامل مباحث این درس را آموزش می‌دهد.

موسسه کنکور ونوس با تکیه بر سالها تجربه خود در امر تولید دی وی دی آموزشی کنکور، توانسته است با همکاری بهترین اساتید کنکورایران ، بهترین دی وی دی کنکور را تهیه و تولید نماید.

هر ساله، تعداد زیادی از قبولی های کنکور ،  از دی وی دی های موسسه کنکور ونوس استفاده می کنند. از ویژگی های موسسه کنکور ونوس، داشتن جامعیت تولید محتوای آموزشی کنکور می باشد که با تکیه بر اساتید خود توانسته های دی وی دی تمامی دروس کنکور را تهیه و تولید نمایید.