venuspub
ورود / ثبت نام

استاد موسوی

موسسه کنکور ونوس سالها در زمینه کنکور سراسری فعالیت می نماید و تلاش دارد تا بهترین آموزش دروس کنکور را تهیه و تدوین نماید . اساتید این مجموعه در زمره برترین اساتید کنکور ایران و شناخته شده ترین اساتید کنکور کشور می باشند که بهترین دوره های آموزشی را برای شما طراحی کرده اند .

استاد محسن موسوی در یک پکیج آموزشی جامع، به تدریس کامل مباحث درک عمومی ریاضی و فیزیک  و ترسیم فنی در رشته هنر پرداخته اند.

پکیج هنر (درک عمومی ریاضی و فیزیک) مشکل دانش آموزان را در درک عمومی ریاضی و فیزیک برطرف کرده است و به تمام نیاز های آن ها در این درس پاسخ داده است.

این پکیج یک پکیج جامع برای تست زنی درک عمومی ریاضی و فیزیک در کنکور هنر می باشد و مباحث آن به صورت طبقه بندی شده شامل مباحث ریاضی و فیزیک و هندسه می باشند.

پکیج هنر (ترسیم فنی) با تدریس استاد موسوی یک پکیج جامع برای یادگیری ترسیم فنی به صورت کامل است. استاد موسوی در این پکیج تمامی مباحث مربوط به ترسیم فنی را همراه با ارائه نکات مهم و تستی در کوتاه ترین زمان ممکن به دانش آموزان آموزش داده اند.

موسسه کنکور ونوس با تکیه بر سالها تجربه خود در امر تولید دی وی دی آموزشی کنکور، توانسته است با همکاری بهترین اساتید کنکورایران ، بهترین دی وی دی کنکور را تهیه و تولید نماید.

هر ساله، تعداد زیادی از قبولی های کنکور ،  از دی وی دی های موسسه کنکور ونوس استفاده می کنند. از ویژگی های موسسه کنکور ونوس، داشتن جامعیت تولید محتوای آموزشی کنکور می باشد که با تکیه بر اساتید خود توانسته های دی وی دی تمامی دروس کنکور را تهیه و تولید نمایید.