venuspub
ورود / ثبت نام

استاد صالحیه

موسسه کنکور ونوس سالها در زمینه کنکور سراسری فعالیت می نماید و تلاش دارد تا بهترین آموزش دروس کنکور را تهیه و تدوین نماید . اساتید این مجموعه در زمره برترین اساتید کنکور ایران و شناخته شده ترین اساتید کنکور کشور می باشند که بهترین دوره های آموزشی را برای شما طراحی کرده اند .

استاد صالحیه در یک پکیج آموزشی جامع، به تدریس کامل مبحث درک عمومی هنر پرداخته اند.  پکیج درک عمومی هنر (مقدماتی) یک پکیج عالی و مناسب برای داوطلبان کنکور هنر می باشد که به کمک آموزش های آن، می توانند در زمان کوتاه تر و با مشقت کم تری این درس را یاد بگیرند.

آموزش های مطرح شده در این پکیج مشتمل بر دو بخش هستند: تاریخ هنر ایران و تاریخ هنر جهان.

استاد صالحیه هر یک از این دو بخش را در 4 حلقه دی وی دی تدریس نموده اند و در مجموع این پکیج دارای 8 حلقه دی وی دی تصویری می باشد.

موسسه کنکور ونوس با تکیه بر سالها تجربه خود در امر تولید دی وی دی آموزشی کنکور، توانسته است با همکاری بهترین اساتید کنکورایران ، بهترین دی وی دی کنکور را تهیه و تولید نماید.

هر ساله، تعداد زیادی از قبولی های کنکور ،  از دی وی دی های موسسه کنکور ونوس استفاده می کنند. از ویژگی های موسسه کنکور ونوس، داشتن جامعیت تولید محتوای آموزشی کنکور می باشد که با تکیه بر اساتید خود توانسته های دی وی دی تمامی دروس کنکور را تهیه و تولید نمایید.