venuspub
ورود / ثبت نام

استاد اعتمادی

موسسه کنکور ونوس سالها در زمینه کنکور سراسری فعالیت می نماید و تلاش دارد تا بهترین آموزش دروس کنکور را تهیه و تدوین نماید . اساتید این مجموعه در زمره برترین اساتید کنکور ایران و شناخته شده ترین اساتید کنکور کشور می باشند که بهترین دوره های آموزشی را برای شما طراحی کرده اند .

پکیج روانشناسی جامع ونوس با تدریس استاد اعتمادی ، مخصوص داوطلبان رشته انسانی می باشد. روانشناسی شامل 4 فصل می باشد و در مجموع 20 تست از آن در کنکور مطرح می شود. این درس یک اختصاصی برای داوطلبان رشته های انسانی می باشد و با توجه به اینکه کلا یک کتاب می باشد، فرصت خوبی است برای دانش آموزان تا با استفاده از این درس بتوانند پیشرفت چشمگیری در رتبه شان حاصل کنند.
این پکیج با تدریس استاد نمونه، آقای اعتمادی ارائه شده است و استاد اعتمادی هر آنچه را که دانش آموزان برای تست زنی در کنکور نیاز دارند را به ساده ترین شکل ممکن و با صرف کمترین زمان بیان کرده اند.

موسسه کنکور ونوس با تکیه بر سالها تجربه خود در امر تولید دی وی دی آموزشی کنکور، توانسته است با همکاری بهترین اساتید کنکورایران ، بهترین دی وی دی کنکور را تهیه و تولید نماید.

هر ساله، تعداد زیادی از قبولی های کنکور ،  از دی وی دی های موسسه کنکور ونوس استفاده می کنند. از ویژگی های موسسه کنکور ونوس، داشتن جامعیت تولید محتوای آموزشی کنکور می باشد که با تکیه بر اساتید خود توانسته های دی وی دی تمامی دروس کنکور را تهیه و تولید نمایید.