تاریخچه موسسه آموزشی ونوس

موسسه وارستگان نوابغ سرآمد ایرانیان طی بررسی های متعدد در زمینه عدالت آموزشی، فعالیت اصلی خود از شهر تهران و بعضی از مراکز استان ها شروع کرد. در سال 89 موسسه ونوس، اساتید ممتاز و صاحب سبک در زمینه تدریس کنکور را شناسایی و اقدام به تولید ویدیوهای آموزشی نمود. لازم است بدانید محتواهای ویدیویی ونوس پس از تشکیل اتاق فکرهای دقیق و عمیق برای هر درس در سبک و قالب کلاس خصوصی طراحی و تولید شده است. همانطور که می دانید، کنکور یکی از عوامل مهم در تعیین سرنوشت دانش آموزان می باشد و نیازمند به روز رسانی های اساسی در مفاهیم و نکات تستی برای کسب رتبه های برتر است. موسسه ونوس در شروع برای تمام سرفصل های آزمون سراسری سه رشته علوم ریاضی، علوم تجربی و علو انسانی فیلم های آموزشی خود را عرضه نمود. در ادامه جهت گسترش عدالت آموزشی در سراسر کشور، اقدام به افزایش مشاوران برجسته و برنامه ریزان مجرب به موسسه و عقد قرار داد با صدا وسیما نمود.

اساسنامه

اهداف موسسه که الهام بخش فعالیت های آن می باشد عبارتست از:

  • رشد و تعالی فرهنگ اسلامی – ایرانی و بسط پیام و فرهنگ انقلاب اسلامی
  • زوال مظاهر منحط و مبانی نادرست فرهنگ های بیگانه و پیراسته شدن جامعه از آداب و رسوم منحرف و خرافات
  • به کمال رسیدن قوای خلاقه و شایسته وجود آدمی در همه شئون و به فعالیت در آمدن استعداد خداداد و اندوخته ها و ذخائر وجودی انسان
  • آراسته شدن به فضائل اخلاقی و صفات خدایی در مسیر وصول به مقام انسان متعالی
  • درک مقتضیات و تحولات زمان و نقد و تجدید نظر از دستاورد های فرهنگی جوامع بشری و استفاده از نتایج قابل انطباق با اصول و ارزش های انسانی

دریافت مجوز

سال 1394

برترین آموزشگاه استان تهران

سال 1396

نامزد برترین آموزشگاه ایران

سال 1399

طرح توانمندسازی دبیران تهران

اداره آموزش و پرورش کل شهر تهران , طرح آموزش ضمن خدمت توانمند سازی دبیران سال چهارم شهر تهران از بین تمامی موسسات کنکور , به ونوس سپرد.

تقدیر وزارت آموزش و پرورش

اعطای لوح تقدیر از مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران به موسسه ونوس برای همایش های جمع بندی آزمون سراسری دانش آموزان سال چهارم .

برنامه های آموزشی صدا و سیما

در راستای عمل به رسالت تحقق عدالت آموزشی در کشور موسسه ونوس اقدام به تولید برنامه های آموزشی به صورت زنده از صدا و سیما نموده است.