تاریخچه موسسه آموزشی ونوس

موسسه وارستگان نوابغ سرآمد ایرانیان طی بررسی های متعدد در زمینه عدالت آموزشی، فعالیت اصلی خود از شهر تهران و بعضی از مراکز استان ها شروع کرد. در سال ۸۹ موسسه ونوس، اساتید ممتاز و صاحب سبک در زمینه تدریس کنکور را شناسایی و اقدام به تولید ویدیوهای آموزشی نمود. لازم است بدانید محتواهای ویدیویی ونوس پس از تشکیل اتاق فکرهای دقیق و عمیق برای هر درس در سبک و قالب کلاس خصوصی طراحی و تولید شده است. همانطور که می دانید، کنکور یکی از عوامل مهم در تعیین سرنوشت دانش آموزان می باشد و نیازمند به روز رسانی های اساسی در مفاهیم و نکات تستی برای کسب رتبه های برتر است. موسسه ونوس در شروع برای تمام سرفصل های آزمون سراسری سه رشته علوم ریاضی، علوم تجربی و علو انسانی فیلم های آموزشی خود را عرضه نمود. در ادامه جهت گسترش عدالت آموزشی در سراسر کشور، اقدام به افزایش مشاوران برجسته و برنامه ریزان مجرب به موسسه و عقد قرار داد با صدا وسیما نمود. موسسه ونوس در راستای توسعه عدالت آموزشی اقدام به راه اندازی اولین پلتفرم آموزشی هوشمند  کشور در سال ۱۴۰۱ نمود تا تمامی دانش آموزان ایران زمین از هر جای ایران بزرگ بتوانند از خدمات و محصولات ونوس استفاده نمایند.

اهداف موسسه که الهام بخش فعالیت های آن می باشد عبارتست از:

  • رشد و تعالی فرهنگ اسلامی ایرانی و بسط پیام و فرهنگ انقلاب اسلامی
  • زوال مظاهر منحط و مبانی نادرست فرهنگ های بیگانه و پیراسته شدن جامعه از آداب و رسوم منحرف و خرافات
  • به کمال رسیدن قوای خلاقه و شایسته وجود آدمی در همه شئون و به فعالیت در آمدن استعداد خداداد و اندوخته ها و ذخائر وجودی انسان
  • آراسته شدن به فضائل اخلاقی و صفات خدایی در مسیر وصول به مقام انسان متعالی
  • درک مقتضیات و تحولات زمان و نقد و تجدید نظر از دستاورد های فرهنگی جوامع بشری و استفاده از نتایج قابل انطباق با اصول و ارزش های انسانی
  • هوشمند سازی صنعت آموزش کشور با استفاده از فناوری های نوین و بروز مطابق با استانداردهای جهانی

مراحل آغاز به کار و رشد

دریافت مجوز - ۱۳۹۲

برترین آموزشگاه استان تهران - 1396

نامزد برترین آموزشگاه ایران - 1399

راه اندازی اولین پلتفرم هوشمند دانش آموزی در سطح کشور - 1401

طرح توانمندسازی دبیران تهران

اداره آموزش و پرورش کل شهر تهران , طرح آموزش ضمن خدمت توانمند سازی دبیران سال چهارم شهر تهران از بین تمامی موسسات کنکور , به ونوس سپرد.

تقدیر وزارت آموزش و پرورش

اعطای لوح تقدیر از مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران به موسسه ونوس برای همایش های جمع بندی آزمون سراسری دانش آموزان سال چهارم .

برنامه های آموزشی صدا و سیما

در راستای عمل به رسالت تحقق عدالت آموزشی در کشور موسسه ونوس اقدام به تولید برنامه های آموزشی به صورت زنده از صدا و سیما نموده است.

برخی از دوره‌ها

نظرات دانش‌آموزان ونوسی